X
Ładowanie...

Ubezpieczenie i odprawa medyczna przed Twoją podróżą.

Każdy podróżny FRU.PL otrzymuje darmowy poradnik medyczny programu FRU Care™, przygotowany z myślą o bezpieczeństwie podczas kolejnej podróży. Razem z dr. Łukaszem Durajskim przygotowaliśmy absolutnie najbardziej istotne informacje medyczne. Całość dostosowana jest do miejsca, do którego lecisz. Otrzymasz je automatycznie w trzech kolejnych wiadomościach mailowych.

Specjalnie dla FRUwaczy Dr Łukasz Durajski

lekarz, rezydent pediatrii. Autor bloga Doktorek Radzi i prowadzący program “Pogromcy Medycznych Mitów” w TVN Style. Studiował na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie oraz na Uniwersytecie Campus Bio-Medico w Rzymie.

Brefing ogólny

Przed swoją podróżą otrzymasz od nas poradnik, który pomoże Ci przygotować się do podróży. Dowiesz się z niego, co warto zabrać, jak przygotować się do lotu i o czym warto pamiętać już na wakacjach.

Brefing strefowy

Zanim wybierzesz się w podróż otrzymasz wiadomość z briefingiem, w którym znajdą się najważniejsze informacje dotyczące podróży w wybrany przez Ciebie region.

Brefing przed lotem

Na dzień przed lotem otrzymasz wiadomość ze szczegółowymi informacjami, które pomogą Ci przygotować się do podróży samolotem.


Skorzystaj z ubezpieczenia FRU Medical

Ubezpieczeniem są objęte:

Koszty medyczne

Niezbędne koszty badania, diagnozy, hospitalizacji, leczenia lub kwarantanny, w przypadku zachorowania w miejscu docelowym (również Covid-19).

Izolacja w miejscy pobytu

Koszt noclegu, jeśli zarazisz się COVID-19 w miejscu docelowym i musisz zostać poddany kwarantannie w hotelu.

Nieprzewidziane wydatki

Ubezpieczenie obejmuje również zagubiony lub uszkodzony bagaż.

Przeczytaj Ogólne Warunki Ubezpieczenia

Zaplanuj kolejną bezpieczną podróż!