X

Hotel Danubius Gellert Budapest - szczegóły

  • Restauracja
  • Obsługa pokojowa
  • Całodobowa recepcja

Lokalizacja hotelu: Danubius Hotel Gellert zlokalizowany jest u podnóży Wzgórza Gellerta niemal tuż nad Dunajem. Ledwie 10 minut spacerem dzieli obiekt od starego miasta i słynnej Vaci Utca. W tym samym budynku znajdują się słynne Łaźnie Gellerta.

Standard hotelu: Imponujący budynek Danubius Hotel Gellert powstał w 1918 r. i jest typowym przykładem secesyjnej architektury Budapesztu. Jego goście mają możliwość noclegu w klasycznych pokojach z prysznicem lub wanną, wyposażonych w sprzęt TV z dostępem do kanałów telewizji kablowej oraz kanałów pay per view. Pokoje deluxe posiadają wyjątkowy widok na Dunaj. Bezpłatny dostęp do Internetu jak również darmowe pierwsze wejście do słynnych Łaźni Gellerta dodatkowo czyni pobyt w Danubius Hotel Gellert wyjątkowym.

Posiłki: Codziennie serwowane są śniadania kontynentalne w formie bufetu (wliczone w cenę w zależności od oferty). Hotelowa restauracja Panorama słynie z wyjątkowo klimatycznego tarasu oraz przepysznych węgierskich ciast i win, a w Gellert Espresso posmakujecie jednej z najlepszych kaw w całej stolicy Węgier.

Godziny zameldowania: Zameldowanie możliwe jest od 15:00, zaś wymeldowanie do 12:00.

Ładowanie...