X

Hotel Villa Fiesole - szczegóły

  • Restauracja
  • Obsługa pokojowa
  • Całodobowa recepcja

Lokalizacja hotelu: Hotel Villa Fiesole znajduje się w odległości 15 km od lotniska Florencja – Peretola i położony jest w malowniczej miejscowości Fiesole z dala od zgiełku miasta. Z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach panoramiczny widok na Florencję. Do miasta dojeżdża autobus miejski linii nr 7 i zatrzymuje się na Piazza San Marco.

Standard hotelu: W Villa Fiesole znajdują się 32 pokoje, a każdy z nich jest zupełnie różny od poprzedniego. Niektóre pokoje posiadają wspaniałe freski na sufitach, inne przestronny taras lub małe patio na dziedzińcu. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor wraz z telewizja satelitarną, bezpłatny internet bezprzewodowy oraz klimatyzację. Do dyspozycji gości jest też całodobowa recepcja, base oraz restauracja czynne są w sezonie letnim. Poza sezonem do dyspozycji gości pozostaje tylko bar. Dodatkowo hotel oferuje bezpłatny parking na terenie obiektu.

Posiłki: W cenie pokoju serwowane są śniadania amerykańskie.

Godziny zameldowania: Hotel daje możliwość zameldowania się od godziny 14:00, natomiast wymeldowanie powinno nastąpić do godziny 12:00.

Ładowanie...