X

Co nam się podoba

  • Dogodna lokalizacja w pobliżu stacji metra Moorgate i Old Street
  • Skromne, ale przytulne i zadbane pokoje
  • Wyjątkowo przyjazny i profesjonalny personel

Co warto wiedzieć

  • Tylko krótki spacer dzieli Cię od słynnej Tower of London
  • Pokoje nie są klimatyzowane - latem może być gorąco
  • Jeśli zależy Ci na ciszy, zapytaj nas o dostępność pokoju na wyższym piętrze

Hotel Travelodge London City Road - szczegóły

  • Całodobowa recepcja
  • Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Wi-Fi

W monumentalnej fasadzie Hotelu Travelodge London Central City Road mieści się aż ponad 350 przestronnych pokoi. W każdym z nich znajdziecie m.in. telewizor, zestaw do parzenia kawy czy herbaty oraz wygodne łóżka, a także komfortową łazienkę z prysznicem, suszarką i zestawem kosmetyków.

Pracownicy recepcji chętnie udzielą Wam wskazówek dotyczących dojazdu do poszczególnych atrakcji. Oczywiście trzeba zobaczyć te najsłynniejsze, ale warto też przejść się do słynnych galerii czy wybranego muzeum - Tate Modern i Muzeum Designu, a potem wybrać na spacer słynną Baker Street. Po udanym wieczorze wrócić zaś do hotelu gwarantującego odpoczynek po zabieganym dniu...

Hotel Travelodge London City Road znajduje się niemal w samym centrum Londynu – jedynie 500 metrów od stacji metra Old Street. Dzięki temu będziecie mieć bardzo łatwy dostęp do największych atrakcji Londynu - Tower of London, katedry św. Pawła, London Bridge czy Globe Theatre.

W pobliżu są też stacje kolejowe, dzięki czemu możesz zaplanować naprawdę intensywne zwiedzanie. Z tak dogodnymi połączeniami zwiedzisz cały Londyn od podszewki! A z kolei dla wycieszenia polecamy spacer po okolicznym parku, Queen Elizabeth Olympic Park.

Zameldowanie możliwe jest od 14.00, zaś wymeldowanie do 12.00.

Na terenie obiektu działa Wi-Fi, ale bezpłatnie można z niego korzystać jedynie do 30 minut.

W pobliżu znajdują się parkingi - strzeżony, płatny, a także drugi - bezpłatny, lecz niestrzeżony.

W ofercie są wygodne pokoje rodzinne.

Poranne typowo angielskie śniadanie (wliczone w cenę w zależności od oferty) będzie świetnym startem w odkrywaniu Londynu, a wieczorna wizyta w hotelowym barze pozwoli Wam podsumować uroki podróży po mieście.

Bar Cafe oferuje także smakowite dania - słynne fish and chips (ryba z frytkami), ale także włoską lasagne czy pizza, steki o różnym stopniu wysmażenia, najprawdziwsze burgery. Nie musicie opuszczać hotelu, aby smacznie zjeść czy wypić drinka.

Warto wybrać się tu także z dzieckiem - z obsługą hotelu można uzgodnić ew. dostawkę lub łóżeczko niemowlęce, ponadto w hotelowym barze serwowane są specjalne dania dla najmłodszych.

Śniadanie dla dziecka do 15. roku życia zawarte jest w cenie pobytu - zapytaj nas o warunki promocji.

Lokalizacja w centrum Londynu ucieszy każde dziecko, gdyż zapewnia łatwy dostęp do licznych atrakcji!

Ładowanie...