X
Ładowanie...

Madryt Santiago Bernabeu

Jesteś fanem piłki nożnej? Zafunduj sobie niesamowite przeżycia i obejrzyj mecz na Santiago Bernabeu - macierzystym stadionie Realu Madryt.

Santiago Bernabeu – Jak dotrzeć?

Santiago Bernabeu

Do stadionu najwygodniej dostaniecie się metrem. Nie sposób pomylić przystanku na którym powinniście wysiąść, ponieważ nazywa się tak samo jak stadion – Santiago Bernabeu. Nieopodal Santiago Bernabeu znajduje się również przystanek autobusowy - Plaza Lima. Dojedziecie tu autobusami nr 27, 40, 126, 147, lub 150. Stadion znajduje się kilka metrów dalej, przy Av de Concha Espina.

Santiago Bernabeu - Godziny otwarcia

Santiago Bernabeu możecie odwiedzać od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 19:00, oraz w niedziele w godzinach 10:30 – 18:30. Przed przyjazdem do Madrytu, zachęcamy abyście sprawdzili na stronie drużyny Real Madryt, czy w dniu waszej wizyty, na stadionie nie będzie rozgrywany mecz. W dniach meczowych obowiązują inne godziny wstępu.

Santiago Bernabeu - Cena wejścia

Aby zwiedzić stadion Santiago Bernabeu należy zakupić bilet wstępu. Bilet normalny (powyżej 14 lat) kosztuje 19 EUR, a bilet ulgowy (5 – 14 lat) 13 EUR. Posiadacze Madrid Card odkrywają tajemnice Santiago Bernabeu za darmo.

Santiago Bernabeu - Dlaczego polecamy?

Santiago Bernabeu jest drugim największym stadionem w Hiszpanii. Olbrzymia budowla może pomieścić ponad 80 tysięcy widzów. Jest to macierzysty obiekt drużyny Real Madryt. Rozgrywa się tutaj również mecze reprezentacji Hiszpanii. Podczas nielimitowanej czasowo wizyty, będziecie mieli okazję odwiedzić muzeum, w którym znajdują się zbierane przez lata nagrody, zarówno te dla klubu, jak i dla pojedynczych zawodników. Do innych atrakcji należy wizyta w Sali konferencyjnej, w której zarząd zespołu udziela wywiadów, obserwowanie murawy z wybranych punktów na trybunach i oczywiście obowiązkowe sfotografowanie się przy ławce rezerwowych. Bogata historia Realu Madryt będzie Wam towarzyszyć na każdym kroku wycieczki. Dzięki interaktywnym prezentacjom i klipom wyświetlanym wewnątrz obiektu, będziecie mogli zapoznać się z różnymi etapami historii drużyny Nawet jeżeli nie jesteś fanem piłki nożnej, wizyta na stadionie Santiago Bernabeu z pewnością dostarczy Ci wielu emocji!