X
Ładowanie...

Santiago Bernabeu

Jesteś fanem piłki nożnej? Zafunduj sobie niesamowite przeżycia i obejrzyj mecz na Santiago Bernabeu - macierzystym stadionie Realu Madryt.

Jak tu dotrzeć?

Santiago Bernabeu

Do stadionu najwygodniej dostaniecie się metrem. Nie sposób pomylić przystanku na którym powinniście wysiąść, ponieważ nazywa się tak samo jak stadion – Santiago Bernabeu. Nieopodal stadionu znajduje się również przystanek autobusowy - Plaza Lima, więc możecie spokojnie dojechać tu również autobusami komunikacji miejskiej. Stadion znajduje się kilka metrów dalej, przy Av de Concha Espina.

Podstawowe informacje

Santiago Bernabeu możecie odwiedzać codziennie. Przed przyjazdem do Madrytu, zachęcamy abyście sprawdzili na stronie drużyny Real Madryt, czy w dniu waszej wizyty, na stadionie nie będzie rozgrywany mecz. W dniach meczowych obowiązują inne godziny wstępu.

Aby zwiedzić stadion Santiago Bernabeu należy zakupić bilet. Można to zrobić na miejscu lub wcześniej przez internet lub poprzez kontakt z naszym Centrum Rezerwacji.

Dlaczego warto odwiedzić to miejsce?

Santiago Bernabeu jest drugim największym stadionem w Hiszpanii. Olbrzymia budowla może pomieścić ponad 80 tysięcy widzów. Jest to macierzysty obiekt drużyny Real Madryt. Rozgrywa się tutaj również mecze reprezentacji Hiszpanii. Podczas nielimitowanej czasowo wizyty, będziecie mieli okazję odwiedzić muzeum, w którym znajdują się zbierane przez lata nagrody, zarówno te dla klubu, jak i dla pojedynczych zawodników. Do innych atrakcji należy wizyta w Sali konferencyjnej, w której zarząd zespołu udziela wywiadów, obserwowanie murawy z wybranych punktów na trybunach i oczywiście obowiązkowe sfotografowanie się przy ławce rezerwowych. Bogata historia Realu Madryt będzie Wam towarzyszyć na każdym kroku wycieczki. Dzięki interaktywnym prezentacjom i klipom wyświetlanym wewnątrz obiektu, będziecie mogli zapoznać się z różnymi etapami historii drużyny Nawet jeżeli nie jesteś fanem piłki nożnej, wizyta na stadionie Santiago Bernabeu z pewnością dostarczy Ci wielu emocji.