Co nam się podoba
- Znakomita lokalizacja - 10 minut drogi od stacji metra Porte de Champerret
- Tylko krótki spacer dzieli gości od Łuku Triumfalnego i parku Monceau
- Serwowane śniadania są smaczne i zróżnicowane
Co warto wiedzieć
- Pokoje nie są duże, ale przytulne i dobrze wyposażone
- Jeśli chcecie poczuć prawdziwą paryską atmosferę, wybierzcie się na targ Batignolles
- Jedno dziecko w wieku do 3 lat zanocuje bezpłatnie - jeśli chcielibyście skorzystać z tej opcji, prosimy najpierw o informację
Hotel Magellan - szczegóły
- Obsługa pokojowa
- Całodobowa recepcja
- Ogrzewanie
Paryż uchodzi za miasto romantyczne, zaczarowane, niezwykle ujmujące - już pierwsze spojrzenie na brukowane uliczki, wąskie przejścia czy szerokie bulwary sprawia, że chcemy po nim nieustannie spacerować. Równie przyjemny będzie jednak powrót do hotelu oferującego wygodne warunki, taras i ogród - świetną propozycją jest Magellan***.
Do Waszej dyspozycji będzie przytulny pokój wyposażony m.in. w telewizor z płaskim ekranem, sejf, sprzęt do prasowania oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W łazience znajdziecie ponadto suszarkę do włosów i zestaw kosmetyków. Z okien wybranych pokoi będziecie cieszyć się widokiem ogrodu, w którym można zjeść na śniadanie francuskiego croissanta. Na terenie całego hotelu można też bezpłatnie korzystać z Wi-Fi.
Hotel Magellan to ciekawa propozycja dla osób pragnących zamieszkać w pobliżu paryskich atrakcji, a jednocześnie odetchnąć od zgiełku wielkiego miasta. Zlokalizowany jest niedaleko słynnego Łuku Triumfalnego i cudownego bulwaru Champs-Elysees, co więcej - sąsiaduje również z malowniczym parkiem Monceau.
Zaledwie 350 metrów od hotelu znajduje się stacja metra Porte de Champerret, skąd szybko można dojechać do pozostałych części Paryża - m.in. bezpośrednio do Opery Garnier czy dzielnicy Le Marais. Aby dotrzeć do nowoczesnej dzielnicy biznesowej, La Défense, potrzeba 10 minut.
Hotel oferuje także transfer z lotniska - płatny dodatkowo.
Zameldowanie możliwe jest od 14.00, zaś wymeldowanie do 11.00.
Na terenie całego obiektu jest bezpłatne Wi-Fi.
Można zaparkować na płatnym publicznym parkingu; rezerwacja jest wymagana.
Na terenie obiektu znajduje się m.in. bar, ogród, taras, przechowalnia bagażu, pralnia.
Recepcja jest czynna całą dobę, jej pracownicy są wielojęzyczni i chętnie oferują swą pomoc - np. śniadanie do pokoju, budzenie na życzenie, a za dopłatą także transfer lotniskowy.
Codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu, które przy ładnej pogodzie podawane jest w hotelowym ogrodzie. Królują słodkie wypieki oraz owoce, ale nie brakuje także wędlin. Na życzenie można zamówić je także do pokoju.
Wieczorem goście mogą się zrelaksować w hotelowym barze. W okolicznych knajpkach warto wybrać się na słynne i niezwykle delikatne crepes, czyli naleśniki.
Hotel oferuje łóżeczka niemowlęce - jeśli planujecie podróż z dzieckiem, powiadomcie nas o tym, a sprawdzimy szczegóły specjalnie dla Was.
Paryż to dla dzieci prawdziwe miasto cudów - piękny ogród Jardin d’Acclimatation jest atrakcją samą w sobie, a na jego terenie dodatkowo zorganizowano plac zabaw, przedstawienia kukiełkowe, wodne zabawy i wiele więcej. Obowiązkowa jest także wycieczka w Parku Asteriksa, wizyta w jednym z najstarszych zoo na świecie, a także wyprawa do Disneylandu! W pobliżu znajduje się także oceanarium...