X

Co nam się podoba

  • W biurze informacji turystycznej uzyskacie wskazówki na temat głównych atrakcji
  • Sala jadalniana pod szklanym dachem
  • Kameralny hotel z uprzejmym i pomocnym personelem

Co warto wiedzieć

  • Hotel jest dość oddalony od centrum, ale dobrze skomunikowany
  • Skromne pokoje, ale wyposażone w najważniejsze udogodnienia
  • Z bezpłatnego Wi-Fi można korzystać na terenie całego hotelu

Hotel Claris - szczegóły

  • Całodobowa recepcja
  • Wypożyczalnia samochodów
  • Informacja turystyczna

Zamieszkać w takiej lokalizacji to marzenie każdego odwiedzającego Pragę - okolica jest cicha, a zaledwie jeden przystanek dzielić Was będzie od słynnego placu Wacława. Pokoje - jasne i przyjemne, mimo że dość skromne. Na ich wyposażenie składa się jednak to, co będzie Wam potrzebne do relaksu - m.in. wygodne łóżka, telewizor, biurko czy prywatna łazienka.

Śniadanie serwowane jest w pokrytej szklanym dachem jadalni, a w biurze informacji turystycznej warto pozyskać przydatne wskazówki na temat atrakcji i zabytków. Można zwiedzać Złotą Pragę cały dzień, a także w nocy - recepcja czynna jest całą dobę, nie będzie problemu z powrotem do hotelu. Na terenie obiektu znajduje się ponadto bezpłatne Wi-Fi, bankomat oraz zaplecze konferencyjne.

Cicha okolica, w której znajduje się trzygwiazdkowy Hotel Claris, niedaleko najwspanialszych praskich atrakcji, daje wytchnienie po dniu intensywnego zwiedzania.

Wystarczy wyjść z hotelu, aby dotrzeć na przystanek tramwajowy lub oddaloną o 200 m stację metra Namesti Miru - jeden przystanek dzielić Was będzie od słynnego placu Wacława.

Niedaleko znajduje się też pomnik patrona Pragi i czeskie Muzeum Narodowe, w okolicy będziecie mogli też spacerować po uroczym parku Riegrovy Sady.

Jeśli będziecie chcieli dostać się na lotnisko, możecie skorzystać z płatnego transferu organizowanego przez personel hotelu.

Zameldowanie możliwe jest od 14.00 do 23.30, zaś wymeldowanie od 04.30 do 10.00.

Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Można zaparkować na publicznym parkingu - koszt dziennego postoju to 15 EUR; wymagana rezerwacja.

Na terenie obiektu znajduje się m.in. biuro informacji turystycznej, wypożyczalnia samochodów, przechowalnia bagażu, bankomat, zaplecze konferencyjne.

Recepcja jest czynna całą dobę, a jej personel chętnie udzieli wskazówek dotyczących dojazdu do największych atrakcji.

W ofercie także transfer z lotniska - płatny dodatkowo.

Śniadania w hotelu podane są w formie bufetu w jadalni ze szklanym dachem.

W okolicy znajduje się wiele restauracji, ponadto na spragnionych czeka popularny ogródek piwny w Parku Riegrovy Sady, oddalonym jedynie o 200 metrów.

Hotel przygotował specjalną ofertę na pobyt dla dzieci, a także łóżeczka niemowlęce oraz dostawki - jeśli planujecie podróż z dzieckiem, powiadomcie nas o tym.
Ładowanie...