Co nam się podoba
- Autobusem 90 Express w 20 minut dojedziecie do centrum (Termini)
- Jedynie 3 minuty zajmie Wam spacer na stację metra linii B1
- Goście mogą relaksować się w centrum fitnessowym
Co warto wiedzieć
- Na terenie hotelu także salon TV oraz taras - podziwiajcie widoki!
- W biurze informacji turystycznej można zarezerwować i kupić bilety
- Wi-Fi - bezpłatnie dostępne w całym obiekcie
Hotel Ars - szczegóły
- Obsługa pokojowa
- Całodobowa recepcja
- Informacja turystyczna
Dla preferujących spokój i szukających komfortowych pokoi w zielonej okolicy odpowiedni będzie hotel Ars**** w dzielnicy Monte Sacro. Do centrum można szybko dojechać ekspresowym autobusem lub metrem, a po powrocie zrelaksować się w centrum fitnessowym, wspólnym salonie telewizyjnym lub na panoramicznym tarasie przy drinku. Personel całodobowej recepcji prowadzi sprzedaż biletów na wybrane atrakcje, oferuje śniadanie do pokoju czy budzenie.
Pokoje, przestronne i zaaranżowane w przytulnych barwach, zapewnią Wam idealne warunki do odpoczynku pośród bujnej zieleni, a z okna w każdym pokoju roztacza się widok na ogród. Wyposażenie obejmuje m.in. klimatyzację, minibar, telewizor, a także łazienkę. Znajduje się w niej zestaw podstawowych kosmetyków, suszarka do włosów oraz kabina prysznicowa - w wybranych zaś wanna z hydromasażem. Ponadto w cenie pobytu skorzystacie z dostępu do Wi-Fi. Jeśli wybieracie się z dziećmi, rozważcie też rezerwację pokoi połączonych.
Hotel znajduje się ponad 7 km od centrum, głównej stacji kolejowej Termini.
Zamieszkacie w rzymskiej dzielnicy Monte Sacro, w pobliżu licznych sklepów, restauracji, kawiarenek i parków miejskich.
Łatwy dojazd do centrum macie zapewniony dzięki środkom komunikacji miejskiej.
Niedaleko znajduje się przystanek autobusu 90 Express, którym dojedziecie bezpośrednio na dworzec Termini zaledwie w około 20 minut.
Ponadto jedynie 300 metrów dzielić Was będzie od stacji metra Conca D'Oro na linii B1.
Jezioro Castelgandolfo oddalone jest o ok. 35 km.
Goście mogą też skorzystać z oferowanego przez personel hotelu transferu - płatnego dodatkowo.
Zameldowanie możliwe jest od 14.00, a wymeldować należy się do 12.00.
Dla gości dostęp do Wi-Fi zawarto w cenie pobytu.
Na terenie obiektu znajduje się m.in. taras, ogród, centrum fitnessowe, bar, automat z napojami i przekąskami, pralnia, biuro informacji turystycznej, przechowalnia bagażu, winda, sejf, wspólny salon telewizyjny.
Recepcja jest czynna przez całą dobę, a jej personel oferuje m.in. śniadanie do pokoju, rezerwacja i sprzedaż biletów.
Personel hotelu oferuje gościom transfer; płatny dodatkowo.
Obowiązuje podatek miejski - 6 euro/osoba/doba. Opłata pobierana jest maksymalnie za 10 dób - nawet przy dłuższym pobycie.
Śniadanie wliczone jest w cenę zależnie od opcji (szykowane w formie bufetu).
Można też poprosić o dostarczenie posiłku do pokoju, jeśli preferujecie.
Na terenie hotelu ustawiono także automat z napojami i przekąskami.
Bazar Sempione oddalony jest tylko o 100 metrów.
Wieczorem możecie wybrać się do baru, ale warto też udać się na kolację do restauracji w sercu Rzymu.
Personel podpowie Wam, gdzie serwują regionalne potrawy.
Kuchnia rzymska jest bardzo tradycyjna i ma się czym pochwalić. Warto skusić się m.in. na spaghetti alla carbonara, smażonego dorsza z ryżem i kulkami sera mozzarella, karczochy, a na deser tiramisu.
Można zamówić łóżeczko niemowlęce dla maluszka do 2. roku życia (bez dopłaty).
Ponadto w ofercie są wygodne dostawki - dla dzieci w wieku do 12 lat obowiązują zniżki.
W razie zainteresowania prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia.