X

Co nam się podoba

  • Wygodne pokoje w sercu miasta - jedynie 150 m od placu św. Marka
  • Podziwiajcie niezwykłą panoramę z tarasu na dachu!
  • Tuż obok znajduje się przystanek tramwaju wodnego

Co warto wiedzieć

  • Pokoje prosto urządzone, ale z widokiem na Pałac Dożów oraz dzwonnicę św. Marka
  • Hotel Antigo Trovatore proponuje pobyt jedynie dla dorosłych gości
  • W pokojach można bezpłatnie korzystać z Wi-Fi

Hotel Antigo Trovatore - szczegóły

  • Całodobowa recepcja
  • Ogrzewanie
  • Sejf

Zamieszkacie niedaleko najsłynniejszego weneckiego placu - św. Marka, wybierając hotel Antigo Trovatore. Do Waszej dyspozycji będzie pokój prosto urządzony, ale ze smakiem - projektant zadbał o doświetlenie i przytulne dodatki oraz wykończenia. Na wyposażenie składają się udogodnienia, które z pewnością uznacie za najważniejsze - m.in. klimatyzacja, telewizor, biurko, a także bezpłatny dostęp do Wi-Fi, sejf, lodówka oraz prywatna łazienka z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów oraz zestawem kosmetyków.

Jeśli zależy Wam na wyższym standardzie, zapytajcie nas o dostępność pokoju Superior z tarasem. Większość pokoi oferuje malowniczy widok - m.in. na wąską wenecką uliczkę, Pałac Dożów czy dzwonnicę św. Marka.

Ponadto hotel otoczony jest niewielkim ogrodem, a w recepcji całą dobę czuwa personel. Możecie skorzystać z przechowalni bagażu lub punktu internetowego, a także poprosić o wskazówki dotyczące podróżowania tramwajem wodnym. Na kolację zaś warto udać się do jednej z pobliskich restauracji.

Hotel znajduje się w samym sercu Wenecji, w dzielnicy Castello - jedynie 150 metrów od placu św. Marka. Tak dogodna lokalizacja jest idealna na zwiedzanie miasta, tym bardziej że tuż obok jest przystanek tramwaju wodnego - Zaccaria Vaporetto - a także dworzec Santa Lucia. Wybierając się zaś na krótki spacer, szybko dojdziecie do romantycznego Mostu Westchnień, Pałacu Dożów czy Bazyliki św. Marka.

W otoczeniu obiektu są zaś liczne modne sklepy - to miejsce idealne także na zakupy!

Zameldowanie możliwe jest od 14.00 do 00.00, zaś wymeldowanie do 11.00.

Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Hotel nie oferuje miejsc parkingowych - to centrum Wenecji, gdzie ruch samochodowy nie jest możliwy.

Na terenie obiektu znajduje się m.in. ogród, automat z napojami i przekąskami, przechowalnia bagażu, winda, sejf, recepcja czynna całą dobę.

Hotel oferuje pobyt jedynie dla dorosłych gości.

Śniadanie jest serwowane w zależności od wybranej opcji. W otoczeniu hotelu działa zaś wiele restauracji, kawiarenek i barów, w których zjecie zarówno typowe dla regionu potrawy (sardynki, carpaccio, risotto, baccalá - solonego i suszonego dorsza przyrządzonego z mlekiem i ziołami), jak i dania kuchni międzynarodowej czy szybkie przekąski.

Ponadto na terenie hotelu ustawiono automat z napojami oraz przekąskami.

Hotel Antigo Trovatore proponuje pobyt jedynie dla dorosłych gości - nie ma możliwości dostawienia łóżka czy łóżeczka niemowlęcego.
Ładowanie...