X

Co nam się podoba

  • W pobliżu hotelu tramwaje wodne i autobusy - łatwo dotrzecie na plac św. Marka i most Rialto
  • Bezpłatny dostęp do Wi-Fi we wszystkich pokojach
  • W ofercie jest także czteroosobowy pokój Superior z prywatną łazienką

Co warto wiedzieć

  • Skromne pokoje z umywalką - wspólna łazienka znajduje się zaś na tym samym piętrze
  • Skorzystacie z całodobowej recepcji, przechowalni bagażu czy automatów z napojami oraz przekąskami
  • Jeśli planujecie podróż z dzieckiem, powiadomcie nas o tym

Hotel Dolomiti - szczegóły

  • Całodobowa recepcja
  • Ogrzewanie
  • Przechowalnia bagażu

Hotel Dolomiti będzie odpowiednią propozycją dla podróżnych szukających niedrogiego obiektu z dogodnym dojazdem do centrum. Jeśli przede wszystkim zależy Wam na zwiedzeniu Wenecji, spełni on Wasze oczekiwania. Nie oczekujcie jednak luksusowych udogodnień, gdyż poziom oferowanych usług jest typowo ekonomiczny.

Zamieszkacie w jednym z prosto urządzonych pokoi wyposażonych m.in. w telewizor i oferujących dostęp do Wi-Fi. Łazienka z kolei jest wspólna (znajduje się na tym samym piętrze) lub prywatna - powiadomcie nas, jeśli Wam na niej zależy, a sprawdzimy dostępność. W pokojach typu Superior dodatkowo zamontowano klimatyzację. Rodzinie z kolei polecamy czteroosobowy pokój, nieco przestronniejszy.

Ponadto goście mogą korzystać z usług całodobowej recepcji, której personel oferuje budzenie czy przechowanie bagażu. Na terenie całego hotelu można też bezpłatnie łączyć się z Internetem.

Hotel położony w Cannaregio, najbardziej wysuniętej na północ historycznej dzielnicy Wenecji. Należy ona zarazem do najbardziej zaludnionych rejonów miasta - niemal tętni życiem! Jest idealna na rozpoczęcie zwiedzania – właśnie tutaj kończą się połączenia komunikacyjne z Wenecją. Aby dostać się do serca miasta, należy skorzystać z autobusu lub pociągu. Spacerem dotrzecie na pobliską stację zaledwie w dwie minuty. Swój bieg zaczyna tu ponadto Canale Grande, główny kanał wodny Wenecji, prowadzący na plac św. Marka.

Zameldowanie możliwe jest od 13.00 do 23.00, zaś wymeldowanie do 11.00.

Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Hotel nie dysponuje parkingiem, ale znajduje się 150 metrów od parkingu publicznego przy placu Piazzale Roma.

Na terenie obiektu znajduje się m.in. recepcja czynna całą dobę, bar, przechowalnia bagażu, sejf, automat z przekąskami i napojami.

Można zarezerwować wygodny pokój rodzinny.

W hotelu Dolomiti w sali jadalnianej na parterze podawane są proste śniadania kontynentalne. Ponadto do dyspozycji gości jest również bar oferujący różne napoje, w tym drinki i koktajle. W holu zaś ustawiono automat z napojami oraz przekąskami. W okolicy oraz sercu Wenecji warto udać się do kawiarenek lub knajpek na specjały lokalnej kuchni, m.in. risotto czy grillowane owoce morza.
Hotel oferuje łóżeczka niemowlęce oraz wygodne pokoje rodzinne - jeśli planujecie podróż z dzieckiem, powiadomcie nas o tym, a sprawdzimy szczegóły specjalnie dla Was.
Ładowanie...