X

Co nam się podoba

  • Świetna lokalizacja – idealna baza wypadowa do spacerów po Starym Mieście
  • Proste, ale schludne i dobrze wyposażone pokoje
  • Bardzo dobre, urozmaicone śniadania

Co warto wiedzieć

  • Hotel mieści się w biedermeierowskim budynku z XIX wieku - zabytkowa winda pochodzi jeszcze z 1913 roku!
  • Przy hotelu nie ma parkingu – miejsce postojowe znajdziecie przy sąsiednich ulicach
  • Można zarezerwować wygodny pokój rodzinny - zapytaj o dostępność

Hotel Graf Stadion - szczegóły

  • Pokoje dla alergików
  • Darmowe Wi-Fi
  • Parking na miejscu

Można się rozmarzyć nie tylko o wiedeńskich cudach, śpiąc w tak zabytkowym i uroczym hotelu. Poczujecie tu ducha historii - budynek powstał jeszcze w 1824 roku w stylu biedermeier - został oficjalnie wpisany na listę zabytków! Usługi hotelarskie prowadzone są z kolei od 1897, ciekawostkę stanowi też jedna z wind, która jest sprawna nieprzerwanie od ponad stu lat!

Tym bardziej zachwycają wprowadzone tu rozwiązania proekologiczne - personel szczyci się stosowaniem ich m.in. w związku z ogrzewaniem pomieszczeń i zużyciem wody. Wszystkie pokoje wyposażono m.in. łazienkę z wanną lub prysznicem, zestawem kosmetyków oraz suszarką do włosów. Jeśli planujecie pobyt z dziećmi, rozważcie rezerwację pokoju rodzinnego.

Ponadto w całym obiekcie dostępny jest bezpłatny bezprzewodowy Internet. Hotel nie tylko stosuje się do zasad zrównoważonego rozwoju, ale jest również przyjazny dla osób cierpiących na alergię - podłogi wyłożono parkietem, a pościel wybrano antyalergiczną.

Hotel Graf Stadion zlokalizowany jest w historycznej, centralnej części dzielnicy Josefstadt, jedynie 250 metrów od stacji metra Rathaus.

Nieopodal obiektu znajdują się również przystanki autobusowy oraz tramwajowy (linia 2), z których sprawnie dotrzecie do wszelkich zabytków czy pubów, wedle upodobań.

Położenie hotelu umożliwia też dotarcie spacerem do największych atrakcji miasta - m.in. ratusza, teatru Burgtheater oraz pałacu Hofburg.

Zameldowanie możliwe jest od 14.00 do 00.00, zaś wymeldowanie od 07.00 do 11.00.

Na terenie całego obiektu można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Można zaparkować na płatnym publicznym parkingu, który znajduje się przy sąsiednich ulicach.

W ofercie także wygodny pokój rodzinny.

W sali na parterze serwowane są śniadania w formie szwedzkiego bufetu (wliczone w cenę w zależności od oferty pokoju). Goście chwalą je za różnorodność - można skosztować słodkości, ale także lokalnych serów i wędlin.

W okolicy zaś warto się udać do kawiarni na słynny tort Sachera czy pączki wiedeńskie i kawę.

Hotel przygotował specjalną ofertę na pobyt z dziećmi, a także łóżeczka niemowlęce, dostawki oraz wygodne pokoje rodzinne - jeśli planujecie podróż z dzieckiem, powiadomcie nas o tym.

Wiedeń jest miastem o wielu obliczach, również najmłodsi nie będą się tutaj nudzić. Z różnorodnej oferty warto wybrać się na słynne i ponadstuletnie koło młyńskie wiedeńskiego Prateru, w gwiezdną podróż w Obserwatorium Kuffnera, na baseny wiedeńskie.

Ponadto znajduje się tu Motylarnia, Lobau - las wodny, Muzeum Lipicanów – białych rumaków cesarskich, a także Ogród Zoologiczny w Schönbrunnie, czyli najstarsze zoo w Europie.

Ładowanie...