X
Ładowanie...

Kierunek: na Południe!

Nawet bociany wiedzą, że jak nadchodzi zima, pora uciekać! Wybierz się na krótki urlop do Europy Śródziemnomorskiej!

Pogoda w Polsce jest kapryśna i nigdy tak naprawdę nie wiadomo, co jutro pojawi się na niebie. Można oczywiście poczekać na kilka dni słońca, aby w ostatniej chwili wyskoczyć gdzieś na miniwakacje, ale nie jest to najwygodniejszy i najbardziej oszczędny wariant. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest wypad na południe Europy, gdzie słońce potrafi gościć na niebie nawet przez ponad 300 dni w roku!

Jeśli podoba Wam się opcja wypoczynku z niemal gwarantowaną słoneczną pogodą, w otoczeniu pięknych krajobrazów i ze śródziemnomorskimi przysmakami na stole, zarezerwujcie tani lot.

Pora więc namówić Drugą Połówkę lub znajomych na słoneczny wypad, wyciągnąć walizki z szafy i lecieć! Do Włoch, Hiszpanii, Portugalii lub Grecji. Każdy z tych kierunków oferuje słońce, pyszne jedzenie i olśniewające widoki! Przekonaliśmy Was?

Grecja

Jednych przyciąga do Grecji kultura antyczna, innych możliwość odpoczynku w ciszy i spokoju na słonecznej wyspie. Jeszcze inni poszukują intensywnych rozrywek w wakacyjnych kurortach. Grecja - najstarszy kraj Europy - zachwyca licznymi zabytkami, turkusowym morzem i wyjątkową kuchnią śródziemnomorską. Zwiedzaj pełne zabytków Ateny lub korzystaj z plaży na mitologicznej Krecie lub górzystej i zielonej Korfu - wybór należy do Ciebie...