X
Ładowanie...
Zimowe wyprzedaże
Zima to nie tylko święta i narty, to również czas wielkich wyprzedaży w Europie! Przez okres trwający od jednego do trzech miesięcy macie szansę upolować płaszcz, buty czy torebkę w okazyjnych cenach nawet do 80% taniej!

Wyprzedaże w Mediolanie

Najlepszym miejscem do zrobienia zakupów jest słynna galeria Vittorio Emmanuelo, która mieści setki butików, w tym najlepsze marki takie jak Prada, Armani, Gucci. Oprócz ubrań warto zwrócić uwagę również na włoskie buty, torebki i paski - ten kraj słynie z wyrobów skórzanych najwyższej jakości.

Wyprzedaże w Paryżu

Zakupy w najsławniejszych rejonach takich jak Pola Elizejskie, Opera czy Les Halles ze względu na duży tłok nie będą należały do najprzyjemniejszych. Zamiast tego lepiej odwiedzić mniej znane dzielnice Bercy, Rue Vielle-du-Temple czy Bon Marché. Markowe towary w dobrych cenach kupić można także w małych sklepikach, sprzedających przecenione ubrania z odprutymi metkami (degriffé). Najwięcej takich miejsc znajdziemy w XIV dzielnicy w okolicach rue d’Alesia.

Wyprzedaże w Londynie

Wyruszając na zimowe wyprzedaże do Londynu, warto wybrać na zakupy konkretną dzielnicę np. West End, Covent Garden czy największe w brytyjskiej stolicy centrum handlowe - Westfield. Wyprzedaże zaczynają się w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia i trwają do końca stycznia, a upusty sięgają nawet 80 procent.

Wyprzedaże w Barcelonie

W Barcelonie warto zajrzeć do niewielkich butików, w których znajdziemy towary unikalne, często pojedyncze egzemplarze. Wysokimi rabatami kuszą także najbardziej znane hiszpańskie marki takie jak Zara czy Mango.