X
Ładowanie...

CityBreak

LOT + HOTEL W JEDNEJ CENIE

WEEKENDOWE PODRÓŻE W MODZIE

Nie musisz brać urlopu, aby wybrać się na krótki wypad City Break – nawet kilka razy w roku! Czujesz znużenie na samą myśl o kolejnym dniu w pracy? Masz dość nie tylko obowiązków, ale też szefa? Zrób przerwę od codzienności, mimo że nie możesz pozwolić sobie na dłuższe wakacje, brakuje Ci czasu lub już wykorzystałeś dni wolne. Wybierz się na krótki urlop weekendowy, czyli City Break – zwiedzaj wyjątkowe europejskie miasta nawet kilka razy w roku. Podążaj za modą, ale podróżuj w swoim stylu!

LOT + HOTEL W JEDNEJ CENIE

City Break oznacza pakiet obejmujący lot oraz hotel w najlepszej cenie. Zawiera ona także wsparcie ze strony agentów na każdym etapie podróży oraz odprawę online. To zwykle dłuższy wypad weekendowy, podczas którego można połączyć zwiedzanie, wypoczynek, poznawanie kultur oraz zabawę. Krótkie urlopy zyskują coraz większą popularność również dzięki dostępności atrakcyjnych cenowo lotów oraz hoteli. Stanowią też świetną alternatywę dla długich wyjazdów zagranicznych. Możesz łatwo i niedrogo zarezerwować bilety i spędzić dłuższy weekend w wybranym mieście lub regionie Europy. City Break to także styl życia i wolność podróżowania. Ponadto szybko zorganizujesz go nawet kilka razy w roku, gdyż nie wymaga znacznego planowania ani dużych nakładów finansowych. Masz tylko dwa, a może trzy lub cztery dni wolnego? Sam decydujesz o kierunku oraz długości miniwakacji, a także wybierasz hotel odpowiadający konkretnym kryteriom. Nasi agenci chętnie Ci jednak doradzą...

TWÓJ STYL PODRÓŻOWANIA

City Break oznacza wolność wyboru – musisz jedynie określić kierunek podróży, lecz w tym także mogą pomóc nasi agenci. Spędzaj czas po swojemu, dokładnie tak, jak chcesz – odpoczywaj aktywnie lub biernie, zwiedzaj mniej lub bardziej intensywnie. Oferty tworzone są indywidualnie, a ponadto na każdą kieszeń. City Breaka można dopasować do każdego - singla, pary, rodziny z małym dzieckiem, grupy znajomych, seniorów. Agenci doradzą odpowiedni hotel - w przystępnej cenie, świetnej lokalizacji lub dogodnie skomunikowany. W bazie są też apartamenty i pensjonaty, a oferta jest nieustannie poszerzana. Jeśli preferujesz bierne formy relaksu, wybierz kurort ze spa i basenem, a jeśli pragniesz być w centrum wydarzeń – pokoje w sercu miasta. Dla podróżujących z dziećmi idealne będą przestronne apartamenty z aneksem kuchennym lub pokoje rodzinne z sofą lub możliwością dostawki.

My name is:16714 Please add me using admin panel.

WSPARCIE 7 DNI W TYGODNIU

Agenci nie tylko pomogą skomponować urlop zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, ale także oferują wsparcie przez siedem dni w tygodniu. Jedyne, co musisz zrobić, to podjąć decyzję – spontanicznie wybierz się na City Break, a resztą zajmiemy się my. Za pełne poczucie bezpieczeństwa nie pobieramy dopłaty – nie zaskoczą Cię ukryte koszty. Agenci zadbają o optymalny czas podróży, wybiorą połączenia bez zbędnych przesiadek (jeśli to możliwe), szybko wyszukają najwygodniejsze połączenie w atrakcyjnej cenie, doradzą hotel zgodnie z Twoimi preferencjami, a także natychmiast sprawdzą dostępność usług. Po otrzymaniu wpłaty niezwłocznie wykupią je dla Ciebie i prześlą gotowy pakiet dokumentów na Twój adres e-mail. Dopełnią za Ciebie wszystkich formalności – zyskujesz odprawę online (już w cenie), wsparcie przez 7 dni w tygodniu oraz na każdym etapie podróży. Oczekujesz więcej?

OFERTA SZYTA NA MIARĘ

Agenci dopełnią formalności związanych z lotem, rezerwacją hotelu i organizacją pobytu, który możesz ponadto dowolnie poszerzyć. Dzięki ich wsparciu każdy City Break zostanie dopracowany w drobnych szczegółach – uszyty na miarę Twoich potrzeb. Oferują nie tylko wsparcie oraz cenne doświadczenie, lecz także wiele usług dodatkowych. Mogą m.in. wykupić ubezpieczenie czy bagaż rejestrowany, wypożyczyć samochód, doradzić, jak spędzić romantyczny City Break, spytać personel danego hotelu o możliwość dostawki itd. Jeśli zależy Ci na pokoju o podwyższonym standardzie, z widokiem na morze czy przestronnym apartamencie, powiadom ich, a dołożą starań, aby spełnić Twoją prośbę. Ponadto udzielą porad dotyczących komunikacji miejskiej, zarezerwują transfer lotniskowy oraz bilety na wybrane atrakcje (m.in. Roma Pass, bilet wstępu do Tower of London czy na autokar wycieczkowy).

POWROTY Z UŚMIECHEM NA USTACH

Krótki wypad, City Break, do wybranego miasta lub regionu w Europie będzie ucieczką od codzienności i przełamaniem rutyny. Podróżuj kilka razy w roku, czerp z życia pełnymi garściami i zwiedzaj, zaspokajając ciekawość świata. Dzięki urlopom odreagujesz stres, rozładujesz napięcie, a w zamian odzyskasz energię do dalszej pracy. Jeśli zaczniesz realizować podróżnicze marzenia i odkrywać europejskie miasta, poczujesz lokalny klimat, zasmakujesz w regionalnych smakach i stylu życia City Break. Poszerzaj horyzonty, spójrz na świat z innej perspektywy. Krótki urlop sprawi, że wrócisz z pozytywnym nastawieniem, znacznie bardziej efektywny. Uśmiechniesz się nawet do swojego szefa!