X
Ładowanie...

Loty do 200 zł

Przekonaj się, jak wiele miejsc możesz zobaczyć… za tak niewiele.

Rzym


Stolica Włoch, Wieczne Miasto, siedziba najważniejszych głów Kościoła. Jedno z tych miast, które aż kipią historią. Poza Koloseum - jednym z Siedmiu Cudów Świata, w mieście warto zobaczyć: bazyliki większe (św. Jana na Laternie, Matki Boskiej Większej, św. Pawła za Murami i św. Piotra na Watykanie), Pizza del Popolo, Fontanna di Trevi, Panteon, Forum Romanum.

Sprawdź oferty lotów do Rzymu
Wenecja


Najsławniejsze miasto na wodzie. Gondole, kanały, karnawał - te trzy słowa na zawsze wiązać się będą z Wenecją. W całości wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Brak samochodów i autobusów dodaje miastu niesamowitego uroku. Dzięki ruchowi, który w większości odbywa się na wodzie, możemy poczuć się tak jak mieszkańcy miasta 200 lat temu. Karnawał oraz Festiwal Filmowy to jedne z najważniejszych wydarzeń związanych z Wenecją.

Sprawdź oferty do Wenecji
Barcelona


Barcelona, miasto o bogatej historii i kulturze, drugie co do wielkości w Hiszpanii. Bardzo manifestujące swoją katalońską przynależność. Nad panoramą miasta króluje bazylika La Sagrada Familia, jedno z najsławniejszych dzieł Antioniego Gaudiego. Do głównych atrakcji miasta możemy również zaliczyć: Camp Nou - świątynię footballu, La Rambla - jedną z najpopularniejszych ulic, Pałac Muzyki Katalońskiej czy Park Guell.

Sprawdź oferty lotów do Barcelony
Walencja


Położona na wybrzeżu trzecia metropolia Hiszpanii, słynąca z przepysznej paelli - to prawdziwe miasto kontrastów. Znajdziesz tu zielone parki, interesujące zabytki, ale także nowoczesne konstrukcje. Zwiedzać Walencję możesz o każdej porze roku, ponieważ temperatura nie spada tu poniżej 15°C nawet w zimie.

Sprawdź oferty lotów do Walencji