Szukaj
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data powrotu

 
 
Bagaż

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym?

W bagażu podręcznym zabroniony jest przewóz wszelkich płynów( wyjątek stanowią ich pojedyncze opakowania nie większe niż 100 mililitrów- 3uncje). Dodatkowo produkty te - powinny być zapakowane w jedną, przezroczystą torbę plastikową, z systemem wielokrotnego zamknięcia (np. torebka strunowa lub z taśma klejąca), o pojemności do 1 litra (np. torebka dwuścienna o wymiarach 220 mm/150mm lub 200 mm/200mm).

Pojęcie płynu obejmuje: napoje, żele, pasty, emulsje, płynne mieszanki oraz zawartość pojemników będących pod ciśnieniem, a także pasty do zębów, żele do włosów, zupy, syropy, perfumy, dezodoranty, pianki do golenia, aerozole oraz inne produkty o podobnej konsystencji. Oprócz tego nie można przewozić narzędzi ostrych, np. pilników, nożyczek, jak również substancji niebezpiecznych.

Dopuszcza się następujące wyjątki: produkt, który jest pasażerowi niezbędny podczas podróży z przyczyn medycznych (np. dieta bezglutenowa). Dotyczy to również specjalnego pokarmu dla niemowląt, zakładając, że opiekunowie dziecka przewożą jego rozsądną ilość, niezbędną na czas podróży. W bagażu podręcznym Można również przewieźć produkt, który został zakupiony w sklepie wolnocłowym (duty-free), pod warunkiem, że obsługa sklepu odpowiednio go opakowała.

 
 

© FRU.PL Wszelkie prawa zastrzeżone
FRU.PL – rezerwacja biletów lotniczych w programie innowacyjna gospodarka FRU.PL – rezerwacja biletów lotniczych w programie innowacyjna gospodarka

Polityka ochrony prywatności FRU.PL zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo danych osobowych oraz ich przetwarzanie zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Stosowane przez FRU.PL najwyższe poziomy zabezpieczeń transmisji informacji chronią dane osobowe przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Więcej informacji o polityce prywatności i ochronie danych Więcej informacji o polityce prywatności i ochronie danych.

DeloitteFRU.PL zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych. Obsługa kart kredytowych realizowana jest we współpracy z zaufanymi partnerami, gwarantującymi bezpieczeństwo płatności. Więcej informacji o bezpieczeństwie zakupu.


Loty do Albanii
Loty do Algierii
Loty do Armenii
Loty do Austrii
Loty do Belgii
Loty do Białorusi
Loty do Bośni
Loty do Brazylii
Loty do Bułgarii
Loty do Chile
Loty do Chorwacji
Loty do Czarnogóry
Loty do Danii
Loty do Finlandii
Loty do Grecji
Loty do Gruzji
Loty do Hiszpanii
Loty do Holandii
Loty do Hongkongu
Loty do Indii
Loty do Iranu
Loty do Irlandii
Loty do Islandii
Loty do Kanady
Loty do Kazachstanu
Loty do Kenii
Loty do Kolumbii
Loty do Korei
Loty do Laosu
Loty do Malezji
Loty do Maroko
Loty do Mongolii
Loty do Niemiec
Loty do Norwegii
Loty do Peru
Loty do Polski
Loty do Rumunii
Loty do Słowacji
Loty do Słowenii
Loty do Singapuru
Loty do Syrii
Loty do Szwajcarii
Loty do Szwecji
Loty do Tajlandii
Loty do Tunezji
Loty do Turcji
Loty do USA
Loty do Węgier
Loty do Wielkiej Brytanii
Loty do Wietnamu
Mapa strony
×

Dołącz do Klubu FRUwacza
i odbierz zniżkę 30 zł na lot! (jesteś już zapisany?)

Skorzystaj »
Podany e-mail jest błędny. Spróbuj jeszcze raz

Dołącz do nas, a na Twój adres e-mail wyślemy kupon zniżkowy o wartości 30 zł na lot.

  • Zniżka 30 zł na loty!
  • Oferty tylko dla Klubowiczów
  • Promocyjne loty na Twój e-mail