Sprawdź naszą nową stronę internetową. Sprawdź teraz ×

Szukaj
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data powrotu

 
 
Bagaż

Ile bagażu mogę zabrać ze sobą na pokład samolotu?

Na pokład samolotu można zabrać bagaż podręczny o wymiarach jakie przewidują poszczególni przewoźnicy. W niektórych przypadkach dopuszczalne jest zabranie dodatkowo małej podręcznej torebki. W celu poznania wymiarów bagażu podręcznego zlecamy sprawdzenie powyższych informacji bezpośrednio u przewoźnika lub kontaktując się z naszym Centrum Rezerwacji pod numerem 22 201 11 99.

W przypadku bagaży przekraczających podane limity mogą zostac Państwo poproszeni o nadanie ich do przewozu w luku bagażowym za dodatkową opłatą. W walizce nie wolno nam posiadać przedmiotów takich jak np. broń palna, toksyczne substancje chemiczne, materiały wybuchowe i łatwopalne, instrumenty tępe stanowiące zagrożenie lub przedmioty o ostrych końcach, a także z ostrymi krawędziami. Szczegółowe informacje o restrykcjach dotyczących zawartości bagażu podręcznego znajda Państwo na http://www.fru.pl/faq/show/bagaz/czego-nie-mozna-przewozic-w-bagazu-podrecznym-

Na pokład samolotu można również zabarac ze sobą sprzet sportowy, instrumenty muzyczne czy zwierzę, jednak jego waga wraz z klatką nie może przekraczac 8kg. Przewóz jest możliwy za dodatkową opłatą.