Szukaj
Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data powrotu

 
 
Bagaż

Ile bagażu mogę zabrać ze sobą na pokład samolotu?

Na pokład samolotu można zabrać bagaż podręczny, do luku zaś, podczas odprawy nadajemy tzw. bagaż rejestrowany (bagaż główny). Limit w klasie ekonomicznej wynosi 20 kg. Podróżując w first class lub klasie biznes będziemy mogli zabrać walizkę o wadze 30 kg. Niezależnie od limitu bagażu rejestrowanego, pasażer jest uprawniony do bezpłatnego przewozu, pod swoją opieką bagażu podręcznego. Jego całkowite wymiary nie powinny przekraczać 55cm x 40cm x 20cm, zalecana waga natomiast mieści się w przedziale 5 - 8 kg, (w zależności od linii lotniczej). W przypadku bagaży przekraczających podane limity zostaną Państwo poproszeni o nadanie ich do przewozu w luku bagażowym.

Za dodatkową opłatą można również zabrać ze sobą zwierzę lub sprzęt sportowy. Linie lotnicze za przekroczenie dozwolonego limitu wagowego, obciążają podróżnych kosztami, naliczając je od każdego kilograma tzw. „nadbagażu”. W walizce nie wolno nam posiadać przedmiotów takich jak np. broń palna, toksyczne substancje chemiczne, materiały wybuchowe i łatwopalne, instrumenty tępe stanowiące zagrożenie lub przedmioty o ostrych końcach, a także z ostrymi krawędziami. Szczegółowe informacje o restrykcjach dotyczących zawartości bagażu podręcznego znajda Państwo na http://www.fru.pl/faq/show/bagaz/czego-nie-mozna-przewozic-w-bagazu-podrecznym-

 
 

© FRU.PL Wszelkie prawa zastrzeżone
FRU.PL – rezerwacja biletów lotniczych w programie innowacyjna gospodarka FRU.PL – rezerwacja biletów lotniczych w programie innowacyjna gospodarka

Polityka ochrony prywatności FRU.PL zapewnia użytkownikom bezpieczeństwo danych osobowych oraz ich przetwarzanie zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami. Stosowane przez FRU.PL najwyższe poziomy zabezpieczeń transmisji informacji chronią dane osobowe przed nieuprawnionym dostępem osób trzecich. Więcej informacji o polityce prywatności i ochronie danych Więcej informacji o polityce prywatności i ochronie danych.

DeloitteFRU.PL zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa transakcji z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii szyfrowania danych. Obsługa kart kredytowych realizowana jest we współpracy z zaufanymi partnerami, gwarantującymi bezpieczeństwo płatności. Więcej informacji o bezpieczeństwie zakupu.


Loty do Albanii
Loty do Algierii
Loty do Armenii
Loty do Austrii
Loty do Belgii
Loty do Białorusi
Loty do Bośni
Loty do Brazylii
Loty do Bułgarii
Loty do Chile
Loty do Chorwacji
Loty do Czarnogóry
Loty do Danii
Loty do Finlandii
Loty do Grecji
Loty do Gruzji
Loty do Hiszpanii
Loty do Holandii
Loty do Hongkongu
Loty do Indii
Loty do Iranu
Loty do Irlandii
Loty do Islandii
Loty do Kanady
Loty do Kazachstanu
Loty do Kenii
Loty do Kolumbii
Loty do Korei
Loty do Laosu
Loty do Malezji
Loty do Maroko
Loty do Mongolii
Loty do Niemiec
Loty do Norwegii
Loty do Peru
Loty do Polski
Loty do Rumunii
Loty do Słowacji
Loty do Słowenii
Loty do Singapuru
Loty do Syrii
Loty do Szwajcarii
Loty do Szwecji
Loty do Tajlandii
Loty do Tunezji
Loty do Turcji
Loty do USA
Loty do Węgier
Loty do Wielkiej Brytanii
Loty do Wietnamu
Mapa strony