X
Ładowanie...

Nasza Historia

Czyli jak z grupki pasjonatów podróży staliśmy się serwisem o międzynarodowym zasięgu

FRU.PL - Uwielbiamy podróże.

FRU.PL zostało założone przez 3 młodych zapaleńców w 2007 roku - z frustracji… bycia klientem (klientem przez bardzo małe „k").

„Podróżowanie po świecie to najbardziej ekscytujące doświadczenia, ale już ich organizowanie jest okropnie nieprzystępne i toporne, i nigdy nie wiadomo, co niemiłego Cię spotka. Nie wiem, ile przepłacam, dlatego że lecę w poniedziałek zamiast w środę… albo spróbuj np. zadzwonić do linii i zmienić datę wylotu na swoim bilecie, albo dokupić bagaż… Przyjemniej się kupuje kapcie na Allegro 9zł za parę… bo jednak komuś zależy. Czy na prawdę tak marnie musi być w biznesie lotniczym?”

Takimi to mniej więcej wrażeniami dzieliło się 3 dwudziestoparolatków, kiedy planowali po raz kolejny swoją podróż – tym razem do Azji…

6 lat później te refleksje zamieniły się w setki tysięcy Klientów rocznie, najstaranniej obsługiwanych przez międzynarodowy zespół 130 pasjonatów. Pasjonatów wytrwale budujących serwisy będące liderami na 4 rynkach (w Polsce, Rumunii, na Ukrainie i w Wietnamie;www.fru.pl: www.vola.ro, www.avio.ua, www.avia.vn). Ten mix pasji, technologii i szacunku wobec Klientów zagwarantował m.in. 3 wygrane edycje prestiżowego rankingu Deloitte za najszybciej rosnący biznes technologiczny w środkowej i wschodniej Europie.

Dziękujemy za zaufanie. Życzymy samych udanych podróży!

Jarosław Adamski i Michał Wrodarczyk

Założyciele

Historia FRU.PL