X
Ładowanie...

Kariera we FRU.PL

Konsultant ds. podróży

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pozytywnych i energicznych osób, które chcą podjąć z nami wspólne wyzwanie!

Jeżeli:

  • kochasz poznawać świat i możesz nieustannie planować kolejne podróże,
  • myślisz w nieszablonowy sposób i uważasz to za swoją mocną stronę,
  • jesteś urodzonym organizatorem i przyjaciele powierzają Ci losy waszych wspólnych wypraw,

idealnie odnajdziesz się w naszym teamie! Do Twoich obowiązków będzie należała opieka nad naszymi Klientami i wsparcie ich w zakresie organizacji podróży: przygotowywanie ofert, sprzedaż biletów lotniczych, rezerwacja hoteli i innych. Dzięki stałemu kontaktowi z hotelami i liniami lotniczymi będziesz mogła/mógł wykazać się swoją znajomością języka angielskiego, a profesjonalne narzędzia, które wykorzystujemy w codziennej pracy, pozwolą Ci organizować również własne wyprawy marzeń.

Wymiar czasu pracy: pełny

Warszawa lub Kraków

FRU.PL zapewnia:

  • możliwość rozpoczęcia pracy bez doświadczenia w turystyce (szkolenia wstępne dla początkujących);
  • pracę przy unikalnym projekcie wykorzystującym najnowsze technologie sprzedaży;
  • nabycie interesującej wiedzy o sposobach na tanie podróżowanie;
  • możliwość poznania od podszewki znanych systemów rezerwacyjnych (np. Worldspan);
  • konkurencyjne wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premii, które możesz wykorzystać na własne podróże, naukę języków czy jakiekolwiek kursy, które Cię interesują;
  • umowę o pracę;
  • luźną, nieformalną atmosferę w pracy;
  • wraz z rozwojem firmy możliwość awansu dla wybranych osób;
  • indywidualny program szkoleń;
  • ubezpieczenie zdrowotne i pakiet sportowy.

Zadania:

  • doradztwo i obsługa klienta: telefoniczna (odbieranie rozmów), internetowa i bezpośrednia;
  • sprzedaż produktów turystycznych (rezerwacje lotnicze, hotelowe, samochodowe oraz dodatkowe produkty turystyczne) dla rozmów przychodzących;
  • przygotowywanie oferty spersonalizowanych;
  • nadzorowanie rozliczeń z klientami w zakresie przeprowadzonych transakcji;
  • stała współpraca z dostawcami usług, liniami lotniczymi, hotelami (głównie w języku angielskim).

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i telefonicznej obsłudze klienta (min. 6 miesięcy);
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia całego procesu sprzedaży;
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów oraz umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • doskonała organizacja pracy, dokładność;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiany ośmiogodzinne, w przedziale 8:00-21:00, niektóre dni wolne);
  • doświadczenie w branży turystycznej oraz znajomość systemów rezerwacyjnych GDS będzie atutem.

Jeśli spełniasz te kryteria i czujesz, że idealnie odnajdziesz się w naszym zespole, prześlij nam swoje CV, klikając poniżej.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Spółce FRU.PL S.A. z siedzibą w Warszawie (01-018), ul. Wolność 7 D, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( tj. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Oświadczam, iż jestem świadom/a dobrowolności podania danych, a także możliwości ich poprawiania lub żądania usunięcia”.