X
Ładowanie...

Kariera we FRU.PL

Aktualne oferty pracy

Dołącz do nas!
Joanna Woroniecka

Manager Centrum Rezerwacji

We FRU.PL pracuję od ukończenia studiów, uczestniczyłam w budowaniu tej firmy. Aktualnie odpowiadam za tworzenie, wdrażanie i egzekwowanie najwyższych standardów obsługi naszych klientów. Dzięki temu, że podróże są moją pasją (zwiedziłam większość Europy i wiele krajów azjatyckich), doskonale rozumiem oczekiwania i potrzeby osób korzystających z naszych usług.

Robert Ścisłowski

Traffic Manager

Startowałem jako dziennikarz zajmujący się nowymi technologiami. Później podjąłem wyzwania technologiczne - tworzenie serwisów internetowych, SEO czy optymalizacja pełnotekstowej wyszukiwarki w portalu i zwiększanie przychodów z powierzchni reklamowych. Aktualnie pracuję we FRU.PL jako ekspert e-commerce, gdzie odpowiadam za funkcjonowanie działu.

Weronika Dowgiałło

SEM Enforcer

SEM zajmuję się od 2006 r. Specjalizuję się w systemach reklamy internetowej typu performance, a we FRU.PL odpowiadam za sprowadzanie profilowanego ruchu z kampanii płatnych w wyszukiwarkach oraz z sieci społecznościowych. Moje kwalifikacje potwierdza posiadany od 9 lat certyfikat Google AdWords (odnawiany co 2 lata) oraz certyfikat Google IQ.

Aktualne oferty pracy

Language Manager
Wymiar czasu pracy: pełny
Warszawa
Zadania: Koordynacja tłumaczeń na 16 języków i zarządzanie powstawaniem treści na serwisy internetowe.
Samodzielna Księgowa
Wymiar czasu pracy: pełny
Warszawa
Zadania: Znajomość księgowości Spółki zgodnie z Ustawą o Rachunkowości, dekretacja i księgowanie dokumentów zgodnie z polskimi przepisami.
Programista SQL/ETL/BI (SQL/ETL/BI developer)
Wymiar czasu pracy: pełny
Warszawa
Zadania: opieka nad środowiskiem BI (QlikSense), budowa hurtowni danych z prawdziwego zdarzenia.
Financial Controller
Wymiar czasu pracy: pełny
Warszawa
Zadania: udział w przygotowaniu budżetu i prognoz dla spółek grupy, wsparcie w automatyzacji procesów i poprawie efektywności w dziale finansów.
Senior Java Developer
Wymiar czasu pracy: pełny
Kraków
Zadania: projektowanie i implementacja backendu aplikacji internetowej obsługującej miliony użytkowników miesięcznie oraz wdrażanie nowych funkcjonalności.
Technical Test Lead
Wymiar czasu pracy: pełny
Kraków
Zadania: wykonywanie testów manualnych i automatycznych oraz wdrożenie wysokich standardów testów i dbanie o ich przestrzeganie.
Tester aplikacji
Wymiar czasu pracy: pełny
Kraków
Zadania: manualne testowanie funkcjonalności frontendowych tworzonych przez zespół programistyczny i tworzenie testów automatycznych (JavaScript, Protractor).
Senior SEM Specialist
Wymiar czasu pracy: pełny
Warszawa
Zadania: tworzenie oraz obsługa kampanii marketingowych online.