X
Ładowanie...

Kariera we FRU.PL

Product Manager (City Break)

Tworzyliśmy sukces FRU.PL, a teraz zapraszamy Cię do współudziału w kreowaniu fascynującego projektu – Fly Hacks!

Dołącz jako jeden z pierwszych do nowego zespołu i twórz produkt, jakiego jeszcze nie było na rynku travel w internecie. Jeżeli hasło "PODRÓŻ" wzbudza w Tobie niepohamowany entuzjazm, to świetnie odnajdziesz się pośród nas :)

Jesteśmy liderem na rynku e-commerce, a swoją robotę wykonujemy w wyjątkowy sposób – co potwierdzają nasze liczne nagrody (m.in. Deloitte) za dynamiczny rozwój (80% YoY) na 4 rynkach w Europie i Azji.

Jeżeli męczy Cię praca w typowym korpo, prześlij nam CV. A po pracy wyskocz z nami na planszówki, ścianę wspinaczkową, trampoliny, czy na kolejną 250-kilometrową wyprawę rowerową na którąś z południowych wysp europejskich :)

Wymiar czasu pracy: pełny

Warszawa

Oferujemy:

  • pracę w zespole działającym w energicznej i pełnej wyzwań atmosferze start upu;
  • możliwość pracy w doświadczonym, otwartym zespole o dużej wiedzy nt. e-commerce;
  • dostęp do kursów online oraz uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach branżowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny (m.in. abonament medyczny, karta Multisport, kursy nauki języków obcych).

Zadania:

  • optymalizacja stron WWW pod kątem SEO;
  • zarządzanie i rozwój produktu City Break;
  • planowanie i koordynacja selekcji ofert i działań marketingowych w kanałach Newsletter, Social Media, SMS, PR;
  • koordynacja zespołu grafików i copywriterów tworzącego treści na stronę;
  • wskazywanie strategicznych kierunków rozwoju produktu;
  • ścisła współpraca z zewnętrznymi agencjami marketingowymi;
  • nadzór nad spójnością komunikacji marketingowej;
  • bieżąca optymalizacja działań marketingowych.

Wymagania:

  • pasja do podróżowania/feel podróżniczy/doświadczenie na rynku turystycznym;
  • min. 3-letnie doświadczenie na rynku e-commerce, min. 1 rok doświadczenia w koordynowaniu lub zarządzaniu zespołem;
  • bardzo dobra znajomość procesów marketingu internetowego;
  • kreatywność, wyczucie marketingowe i zdolność analizy przygotowanych wcześniej raportów i wyciągania wniosków;
  • znajomość tematyki e-mail marketingu;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1.

Mile widziane:

  • doświadczenie w e-mail marketingu;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami (certyfikaty);
  • znajomość innych języków obcych.

Jeśli spełniasz te kryteria i czujesz, że idealnie odnajdziesz się w naszym zespole, prześlij nam swoje CV, klikając poniżej.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Spółce FRU.PL S.A. z siedzibą w Warszawie (01-018), ul. Wolność 7 D, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( tj. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Oświadczam, iż jestem świadom/a dobrowolności podania danych, a także możliwości ich poprawiania lub żądania usunięcia”.