X
Ładowanie...

Kariera we FRU.PL

Senior Front-end Developer - AngularJS

Uwielbiasz podróżować? Z FRU.PL połączysz swoją pasję z pracą.

Dołączając do nas, zaczniesz kreować nowatorskie rozwiązania, rewolucjonizujące rynek podróżniczy i e-commerce. Działamy od 2007 roku, jesteśmy obecni w czterech krajach, w tym w Azji, stworzyliśmy kilka fajnych produktów, odnieśliśmy parę sukcesów, ale to jedynie rozbudziło nasz zapał i apetyt na znacznie więcej... Najnowocześniejsze technologie, niebanalne pomysły i przede wszystkim miłość do podróży sprawiają, że swoją robotę wykonujemy zawsze najlepiej – po czym wszystko poprawiamy, bo najlepiej nie ma końca :-)

Jesteś specjalistą i szukasz miejsca, które pozwoli rozwijać Ci swoje talenty? A może pasjonują Cię wyzwania i jesteś gotowy, by zmienić swoje życie i zacząć karierę w czymś zupełnie nowym? Niezależnie od tego co już osiągnąłeś, docenimy Twoją motywację i talent!

Senior Front-end Developer - AngularJS

Wymiar czasu pracy: pełny

Kraków

Do naszego zespołu poszukujemy lotnego FrontEnd Developera, który razem z nami będzie współtworzył aplikację internetową obsługującą miliony użytkowników miesięcznie.
Przed nami jeszcze wiele do zrobienia, dlatego jeżeli:

 • poszukujesz ambitnych zadań wymagających analitycznego myślenia (nie raz przyjdzie Ci mierzyć się z zadaniami optymalizacyjnymi),
 • lubisz pracować zgodnie z metodyk Scrum lub chcesz zobaczyć jak to jest,
 • angażujesz się w prowadzone projekty,
 • chcesz spotykać w pracy ludzi nastawionych na współpracę oraz na poszerzanie swojej wiedzy i dzielenie się nią,

to ta oferta pisana jest z myślą o Tobie! :-)

Stos technologiczny, na którym pracujemy:

Angular 1.5.8, JSHint, ES6, TypeScript, Protractor, Unit Tests, WebPack, Babel, Grunt, Git, LESS/SASS, SVG. A ułatwiają nam to produkty firmy JetBrains (Web/PhpStorm).

Oczekujemy, że:

 • świetnie czujesz się w pracy z powyższymi technologiami,
 • posiadasz doświadczenie na stanowisku programisty front-end (min. 3 lata),
 • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w zespole międzynarodowy oraz tworzenie dokumentacji.

Na pokładzie oferujemy:

 • pracę z nowoczesnymi technologiami – nasz produkt to żyjąca aplikacja, nie boimy się wyzwań i dbamy o jej rozwój. Ty również będziesz mieć realny wpływ na wybór technologii,
 • nowoczesne stanowisko pracy oparte o urządzenia Apple i dostęp do pełnej gamy telefonów i tabletów do testowania aplikacji,
 • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej – preferujemy pracę z biura, ale jeśli będziesz potrzebował/a popracować z domu, nie ma z tym problemu,
 • pracę w środowisku międzynarodowym - współpraca z kolegami z Vola.ro z Rumunii, Avio.ua z Ukrainy i Avia.vn z Wietnamu,
 • jasno określoną ścieżkę kariery i możliwość rozwoju – sfinansujemy Twój udział w szkoleniach i konferencjach,
 • luźną i niekorporacyjną atmosferę – poczujesz to już na pierwszym spotkaniu z nami :-)
 • dofinansowanie karty MultiSport i ubezpieczenia medycznego Allianz, codziennie dużo witamin w postaci świeżych owoców i wiele więcej - w zdrowym ciele, zdrowy duch!
 • biuro w kamienicy w centrum Krakowa (ul. Wenecja): praca w kilkuosobowych pokojach, a do dyspozycji pracowników są m.in. drążki do podciągania się, Mindstorm.

FRU.PL to miejsce dla ludzi kreatywnych, pozytywnych i nie bojących się trudnych zadań. Dołącz do nas i przekonaj się, że międzynarodowy biznes nie musi być korporacją. Bez sztywnych zasad, bez zbędnej hierarchii, bez zawężania kompetencji.

Jeśli to co przeczytałeś/aś powyżej brzmi zachęcają, daj się nam poznać!

Aplikuj teraz!

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Spółce FRU.PL S.A. z siedzibą w Warszawie (01-018), ul. Wolność 7 D, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( tj. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Oświadczam, iż jestem świadom/a dobrowolności podania danych, a także możliwości ich poprawiania lub żądania usunięcia”.