X
Ładowanie...

Kariera we FRU.PL

Senior Front-end Developer - AngularJS

Uwielbiasz podróżować? Z FRU.PL połączysz swoją pasję z pracą.

Dołączając do nas, zaczniesz kreować nowatorskie rozwiązania, rewolucjonizujące rynek podróżniczy i e-commerce. Działamy od 2007 roku, jesteśmy obecni w czterech krajach, w tym w Azji, stworzyliśmy kilka fajnych produktów, odnieśliśmy parę sukcesów, ale to jedynie rozbudziło nasz zapał i apetyt na znacznie więcej... Najnowocześniejsze technologie, niebanalne pomysły i przede wszystkim miłość do podróży sprawiają, że swoją robotę wykonujemy zawsze najlepiej – po czym wszystko poprawiamy, bo najlepiej nie ma końca :-)

Jesteś specjalistą i szukasz miejsca, które pozwoli rozwijać Ci swoje talenty? A może pasjonują Cię wyzwania i jesteś gotowy, by zmienić swoje życie i zacząć karierę w czymś zupełnie nowym? Niezależnie od tego co już osiągnąłeś, docenimy Twoją motywację i talent!

FRU.PL to miejsce dla ludzi kreatywnych, pozytywnych i nie bojących się trudnych zadań. Dołącz do nas i przekonaj się, że międzynarodowy biznes nie musi być korporacją. Bez sztywnych zasad, bez zbędnej hierarchii, bez zawężania kompetencji. Gotowy podjąć wspólne wyzwania?

Wymiar czasu pracy: pełny

Kraków (Stare Miasto!)Warszawa

City Break  - dynamiczne pakietowanie całej podróży. Lot, hotel, ubezpieczenie, transfery i atrakcje na miejscu – wszystko dopasowane przez klienta i kupione jednym kliknięciem! Oszczędzamy mnóstwo czasu poświęcanego na planowanie podróży i zapewniamy pełne wsparcie i bezpieczeństwo w trakcie rezerwacji.

Więcej o City Break tutaj: www.fru.pl/city-break

Miejsce pracy: biuro na 18. piętrze wieżowca w centrum Warszawy (Aleje Jerozolimskie), praca w kilkuosobowych pokojach. Do dyspozycji pracowników są: stół ping pongowy, trickboard, pufy sako, itp.

FRU.PL - dynamicznie rozwijający się serwis rezerwacji lotów, umożliwiający zakup biletów lotniczych oraz innych usług dla podróżnych. W swojej ofercie proponujemy nowoczesne narzędzia do wyszukiwania najdogodniejszych i najtańszych połączeń lotniczych, możliwość rezerwacji biletów ponad 600 tradycyjnych przewoźników, a także tzw. tanich linii lotniczych z całego świata. Więcej o FRU.PL tutaj: www.fru.pl

Flyhacks.com to kolejny przebój w podróży. Flyhacks łączy ze sobą różne trasy, lotniska i niepartnerskie linie lotnicze. Dzięki temu możemy dostarczyć loty tak tanio, jak tylko się da. Więcej o Flyhacks tutaj: www.flyhacks.pl/o-nas i tutaj: www.vimeo.com/191565752

Miejsce pracy: biuro w stylowej kamienicy w centrum Krakowa (ul. Wenecja), praca w kilkuosobowych pokojach. Do dyspozycji pracowników są: drążki do podciągania się, Mindstorm, itp.

Zadania dla Ciebie:

Niezależnie do którego zespołu dołączysz, Twoim zadaniem będzie współtworzenie aplikacji internetowej obsługującej miliony użytkowników miesięcznie. Będziesz pracować zgodnie z metodyką Scrum. Codziennie spotkasz ludzi nastawionych na współpracę oraz na poszerzanie swojej wiedzy i dzielenie się nią.

Oczekujemy od Ciebie:

Liczymy, że świetnie czujesz się w pracy z poniższymi technologiami i posiadasz doświadczenie na stanowisku programisty front-end (3-7 lat). Istotna dla nas jest również znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

Stos technologiczny, na którym pracujemy:

Angular 1.5.8, JSHint, ES6, TypeScript, Protractor, Unit Tests, WebPack, Babel, Grunt, Git, LESS/SASS, SVG. A ułatwiają nam to produkty firmy JetBrains (Web/PhpStorm).

Na pokładzie oferujemy:

  • pracę z nowoczesnymi technologiami – nasz produkt to żyjąca aplikacja, nie boimy się wyzwań i dbamy o jej rozwój. Ty również będziesz mieć realny wpływ na wybór technologii,
  • nowoczesne stanowisko pracy oparte o urządzenia Apple - wybierzesz sobie sprzęt na którym będziesz pracować :-)
  • dostęp do pełnej gamy telefonów i tabletów do testowania aplikacji,
  • jasno określoną ścieżkę kariery i możliwość rozwoju – sfinansujemy Twój udział w szkoleniach i konferencjach,
  • luźną i niekorporacyjną atmosferę – poczujesz to już na pierwszym spotkaniu z nami :-)
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej – preferujemy pracę z biura, ale jeśli będziesz potrzebował/a popracować z domu, nie ma z tym problemu,
  • pracę w środowisku międzynarodowym - współpraca z kolegami z Vola.ro z Rumunii, Avio.ua z Ukrainy i Avia.vn z Wietnamu,
  • dofinansowanie karty MultiSport i ubezpieczenia medycznego Allianz, codziennie dużo witamin w postaci świeżych owoców i wiele więcej  - w zdrowym ciele, zdrowy duch!

FRU.PL to miejsce dla ludzi kreatywnych, pozytywnych i nie bojących się trudnych zadań. Dołącz do nas i przekonaj się, że międzynarodowy biznes nie musi być korporacją. Bez sztywnych zasad, bez zbędnej hierarchii, bez zawężania kompetencji.

Jeśli to co przeczytałeś/aś powyżej brzmi zachęcają, daj się nam poznać!

Po otrzymaniu Twojej aplikacji dokonamy szybkiej selekcji. Z wybranymi osobami skontaktujemy się w ciągu kilku dni, w celu umówienia spotkania rekrutacyjnego. I etap rekrutacji, to panel techniczny - jego pozytywny wynik jest przepustką do II etapu, czyli spotkania z zespołem.

Prosimy o wysłanie CV w języku angielskim.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Spółce FRU.PL S.A. z siedzibą w Warszawie (01-018), ul. Wolność 7 D, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych ( tj. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Oświadczam, iż jestem świadom/a dobrowolności podania danych, a także możliwości ich poprawiania lub żądania usunięcia”.