X
Ładowanie...

Jak skorzystać z kuponu rabatowego?

Masz kupon rabatowy od FRU.PL? Dowiedz się, jak łatwo go użyć

Wykorzystaj kupon zniżkowy

Podczas rezerwacji biletów lotniczych

Aby wykorzystać kupon rabatowy podczas rezerwacji biletów lotniczych w serwisie FRU.PL potrzebujesz unikalnego kodu kuponu, który znajdziesz na kuponie otrzymanym od FRU.PL. Z rabatu będziesz mógł skorzystać tylko w przypadku lotów, za które opłaty nie podlegają dodatkowym rabatom.

  1. Wybierz wymarzoną podróż Na stronie www.fru.pl wyszukaj interesujące Cię połączenie. Po wskazaniu miejsca wylotu i przylotu oraz preferowanej daty podróży kliknij przycisk „Szukaj lotów”.
  2. Wybierz dogodne połączenie Wśród wyszukanych połączeń lotniczych wybierz to, które najbardziej Ci odpowiada. Przejdź do szczegółów tego lotu, klikając przycisk „Wybierz”.
  3. Na prawo od szczegółów lotu znajduje się okno "FRU.PL CashBack", w którym mieści się również pole do wpisania kodu kuponu. Wpisz Twój kod w pole i kliknij "Zastosuj".
  4. Twój rabat został dodany - poniżej w koszyku znajdziesz potwierdzenie o kwocie przyznanego rabatu. Jeśli z jakiegoś powodu kupon nie może być użyty w rezerwacji, wyświetli się odpowiedni komunikat (zwykle dzieje się tak gdy kupon jest przeterminowany lub rezerwacja nie spełnia warunków do zniżki). W razie wątpliwości skontaktuj się z nami.

Podczas rezerwacji City Break

Aby wykorzystać kupon rabatowy podczas rezerwacji City Break w serwisie FRU.PL potrzebujesz unikalnego kodu kuponu, który znajdziesz na kuponie otrzymanym od FRU.PL. Z rabatu będziesz mógł skorzystać przy rezerwacji dla określonej ilości osób – w zależności od tego, co zostało wskazane na Twoim kuponie.

  1. Wybierz wymarzony City Break - w wyszukiwarce na stronie www.fru.pl wybierz zakładkę City Break. Wskaż jedno lub więcej miejsc, które chcesz odwiedzić. Możesz też wybrać konkretny termin podróży, choć nie jest to wymagane. Kliknij przycisk „Szukaj ofert”.
  2. Wybierz najlepszą dla Ciebie ofertę - Wśród wyszukanych propozycji wybierz tę, która najbardziej Ci odpowiada. Przejdź do szczegółów Twojego City Break'a, klikając przycisk „Rezerwuj”.
  3. Na kolejnej stronie możesz przejrzeć szczegółowe informacje o ofercie, albo kliknąć przycisk "Wybierz daty podróży" aby od razu przejść do dostępnych terminów i cen. Ustaw liczbę podróżnych i pokoi, a potem wybierz z kalendarza interesującą Cię ofertę. U dołu ekranu pojawi się przycisk "Rezerwuj teraz", jednak nie klikaj go jeszcze, tylko przewiń ekran niżej.
  4. Pod informacją o lotach i bagażach znajduje się pole "FRU.PL CashBack". Po jego prawej stronie znajdziesz link "Masz już kupon FRU.PL?" Kliknij go. Pojawi się pole, w które możesz wpisać Twój kod kuponu. Następnie kliknij "Zastosuj".
  5. Twój rabat został dodany - pojawi się informacja o kwocie zniżki dodanej do zamówienia. Jeśli z jakiegoś powodu kupon nie może być użyty w rezerwacji, wyświetli się odpowiedni komunikat (zwykle dzieje się tak gdy kupon jest przeterminowany lub rezerwacja nie spełnia warunków do zniżki). W razie wątpliwości skontaktuj się z nami.

Podczas rezerwacji telefonicznej

Zarówno rezerwacji lotu, jak i City Break możesz dokonać w naszym Centrum Rezerwacji. Jeżeli chciałbyś wówczas skorzystać z otrzymanego kuponu rabatowego, poinformuj Konsultanta o tym, że go posiadasz w trakcie rozmowy telefonicznej. Podczas rezerwacji telefonicznej Konsultant może zweryfikować ważność kuponu w systemie administracyjnym na podstawie kodu kuponu lub adresu e-mail, na który został on wystawiony. Aby móc skorzystać z Twojego rabatu, przygotuj te dane i podaj je na prośbę Konsultanta.

My name is:19247 Please add me using admin panel.