X
Ładowanie...

Tanie loty na Wyspy Kanaryjskie

Bezpośrednie loty na Wyspy Kanarysjskie w super cenach!

Poznaj miejsce, gdzie panuje wieczna wiosna, życie jest beztroskie a krajobrazy zapierają dech w piersiach. Wyspy Kanaryjskie to setki kilometrów białych, piaszczystych plaż, niesamowite wulkany i piękna przyroda. Wakacje tutaj są spełnieniem marzeń o idealnym wypoczynku, a w dodatku nie są drogie dzięki tanim lotom na Wyspy Kanaryjskie.

Tanie loty na Teneryfę

Teneryfa

Niegdyś uboga wyspa, utrzymująca się głównie dzięki plantacjom bananów, dziś jest jedna z najpopularniejszych destynacji turystycznych, szczególnie wśród Hiszpanów z kontynentu, Brytyjczyków i Niemców, choć dzięki tanim lotom na Teneryfę pojawia się na niej coraz więcej Polaków. Bilety lotnicze mają ceny, na które każdy sobie może pozwolić.

Tanie loty na Gran Canarię

Gran Canaria

Wyspy Kanaryjskie, znane już przez Greków i Rzymian, zostały na nowo odkryte przez Europejczyków w XIV w. Kiedyś był to ważny ośrodek handlowy (droga do Nowego Świata), dziś dzięki tanim lotom na Gran Canarię pozostaje mekką europejskiej turystyki. Gran Canaria to najgęściej zaludniona spośród wysp. Główne miejscowości wypoczynkowe to Maspalomas, Puerto Rico, Playa del Ingles oraz stolica wysp, Las Palmas. Poza wspomnianymi resortami oferującymi rozległe plaże, najlepsze hotele i rozbudowaną infrastrukturę turystyczną Gran Canaria to też kilka chronionych obszarów przyrody, które zachwycają górzystą rzeźbą terenu i unikalną fauną i florą. Dostępnych jest wiele dobrze zorganizowanych szlaków turystycznych, co zachęca do pieszych i rowerowych wycieczek. Wybrzeże Gran Canarii to też świetne miejsca do nurkowania i jedno z niewielu miejsc w Europie umożliwiających surfing – na wyspie znajdziemy kilka dobrych szkółek tego sportu.

Tanie loty na Fuerteventurę

Fuerteventura

Fuerteventura to wyspa przygód. To najlepszy wybór dla poszukiwaczy ideanych plaż - jest ich tu więcej niż 150 km, najwięcej wśród Wysp Kanaryjskich. Najdłuższą plażą wyspy jest Playa Barca w Costa Calma. Znajduje się tu także park tematyczny Oasis Park Fuerteventura, w którym można zobaczyć egzotyczne zwierzęta. Jednym z najładniejszych miejsc na wyspie są Wydmy Corralejo, a jeżeli chodzi o miasta - najciekawsze to Betancuria. Wyspa, tak jak i pozostałe, powstała w wyniku działalności wulkanów, więc czasem krajobraz przypomina powierzchnię Marsa - zobacz Świętą Górdę Tindaya. Dotrzesz tam bezpośrednio, bo o tanie loty na Fuerteventurę nietrudno. Bilety lotnicze zarezerwujesz przecież na FRU.PL

Tanie loty na Lanzarote

Lanzarote

Lanzarote to miejsce magiczne - nie jest zielonym rajem, a krajobraz wyspy przypomina raczej widoki na księżycu. Tanie loty na Lanzarote pozwalają dotrzeć do wyjątkowego parku Timafaya, który swój niezwykły wygląd zawdzięcza bliskości wulkanu. Lanzarote to także nieziemsko piękne plaże - według niektórych najpiękniejsze na Wyspach Kanaryjskich. Można tu odpocząć nie tylko na białej plaży... są także takie z czarnym piaskiem lub czerwonym