X
Ładowanie...

Nasze wartości

Poznaj filozofię podróży tworzącą nasz serwis dla Ciebie

„Uwielbiamy podróże” – tu kryje się początek i koniec naszej misji.

Od początku koncentrujemy się na potrzebach i odczuciach Klienta, który ma w głowie mniej lub bardziej konkretny plan, ale i szereg obaw związanych z podróżą - to zrozumiałe. Liczy się niezawodność, wygoda przy pewnej elastyczności, i - nie ukrywajmy - zawsze chodzi o pieniądze. To mądre podróżowanie.

Naszym konikiem jest jakość i konkurencyjność ofert przelotów. Połączyliśmy ze sobą oferty wszystkich linii lotniczych i to w jednym prostym wyszukiwaniu. Sporo oszczędzisz, jeśli tylko zdecydujesz się planować podróże „elastycznie”. To nasza autorska technologia BIGflex, ciągle rozwijana, bo wciąż mamy jeszcze tyle fajnych rzeczy do zrobienia - dla naszych Klientów i własnej satysfakcji.

A serwis od ludzkiej strony? Życzliwa pomoc przy rezerwacji i wsparcie w nieprzewidzianych sytuacjach? Właśnie, jesteś w rękach pasjonatów, jesteś naszym Klientem. To dla nas mocne zobowiązanie i motywacja. Wymagasz jakości i profesjonalnych usług Konsultanta, który lubi to, co robi. Tu nie ma miejsca na błędy czy niedopowiedzenia - każdy detal decyduje o Twojej satysfakcji z podróży. Rozumiemy to:) To kolejny nasz konik. Zobacz, jak oceniają naszą obsługę nasi Klienci. To dzięki ich docenianiu możemy się doskonalić i mozolnie poszukiwać kolejnych pasjonatów podróży do naszej sporej rodziny.

Dziękujemy za zaufanie. Życzymy samych udanych podróży!

Jarosław Adamski i Michał Wrodarczyk

Założyciele

Pragniemy, by każdy wyjazd był dla Ciebie podróżą.

Wierzymy, że podróżowanie inspiruje, wzbogaca i tworzy osobowość człowieka. Sami jesteśmy zapalonymi obieżyświatami i dzięki naszym usługom i wskazówkom chcemy zaszczepić w Was tego bakcyla. Jesteśmy przekonani, że każdy kierunek podróży to nie tylko miasto czy miejsce, ale przygoda i wspaniałe doświadczenia.

Wierzymy w uczciwą komunikację.

Kochamy podróżować, więc wiemy, jak oddzielić reklamę od naprawdę użytecznych informacji. Dlatego na naszej stronie dzielimy się z Wami tym, co prawdziwe, wartościowe i dostosowane do Waszych potrzeb. Pilnujemy, by Twoje zakupy były dokładnie takie, jak je przedstawiliśmy.

Chcemy, by Twój wybór Cię uszczęśliwił. I kropka.

Chcemy, abyś zwracał się do nas z przekonaniem, że nasze usługi w pełni Cię zadowolą. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez naszą stronę internetową, czat online, lub e-maila. Staramy się być jak najlepsi, ale nie jesteśmy doskonali – jeżeli chcesz podzielić się z nami swoimi uwagami, napisz do nas FRU.PL/kontakt lub na internetowym czacie. Twoja satysfakcja jest dla największym osiągnięciem. Zobacz, jak oceniają nas nasi Klienci.

Chcemy, abyś znalazł dokładnie to, czego szukasz.

Dla nas oznacza to dwie rzeczy. Po pierwsze, nasz serwis FRU.PL zbudowaliśmy kierując się punktem widzenia osoby, która szuka biletów lotniczych - a nie z perspektywy programisty. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że rzeczywista wartość naszych usług kryje się w umysłach Klientów – to zmieniającą się kombinacja niskich cen, łatwości w dotarciu do usług i pożyteczności otrzymanych informacji. Wierzymy, że na FRU.PL znajdziesz bilety, które uczynią Twoje podróże cennymi i "tanim" jednocześnie!

Chcemy, by podczas zakupów towarzyszyło Ci zaufanie.

Pragniemy, żebyś podczas zakupów u Nas miał absolutną pewność, że wszystko jest w porządku: poczynając od bezpieczeństwa Twoich transakcji na stronie, a kończąc na Twoich danych (wszystkie poufne informacje są szyfrowane przy użyciu najnowszych technologii - SSL Secure Socket Layer) i usługach świadczonych przez naszych partnerów (linie lotnicze, ubezpieczyciel). Masz pełne prawo otrzymać to, co nabyłeś.

Pragniemy wiedzieć wszystko.

Może to niemożliwe przedsięwzięcie, ale możesz pomóc nam je zrealizować. Napisz do nas i podziel się swoimi wrażeniami z podróży, radami, zdjęciami, obserwacjami albo skargami. Dzięki temu możesz pomóc innym podróżnikom urozmaicić ich wyprawy albo uniknąć nieprzyjemności. Wykorzystamy Twoją wiadomość, by lepiej służyć pomocą naszym klientom. Wierzymy, że to rozmowa i komunikacyjna moc internetu tworzą społeczność.

Chcemy, byś z nami odkrywał świat.

Chcemy zabrać Cię do Bari Gothic w Barcelonie, Montmartre w Paryżu, chcemy, byś zobaczył Wybrzeże Amalfi we Włoszech, Tara de Foc, Pasunile Raiului w Kaliforni, chcemy, byś podziwiał zachód Słońca na Ibizie i wschód na norweskich fiordach. Wierzymy w moc wyobraźni.