X
Ładowanie...

Zobacz, jak się zmieniliśmy

Nowa jakość podróży

89% ludzi na pytanie o marzenia wymienia bez wahania podróż.
A jednocześnie jej organizacja to droga przez mękę. Szukanie, sprawdzanie, rezerwacja... Dlatego zapytaliśmy Was, jak planujecie wyjazdy. Wasze doświadczenia przekuliśmy w rewolucyjne funkcje nowego FRU.PL.
Nowocześnie
i po ludzku

Z kim nie rozmawialiśmy, historia była ta sama – najpierw radość na myśl o podróży, a potem frustracja nudnym i mało przyjaznym rezerwowaniem lotów i noclegów.

Przyjęliśmy za cel przywrócenie Wam tej radości i stworzyliśmy przyjazny i przejrzysty zupełnie nowy design. Czuwaliśmy nad każdym krokiem i nad każdym klikiem. Teraz możecie znów cieszyć planowaniem kolejnych podróży.

Prosta rezerwacja na każdym urządzeniu

Dobra, przyznajemy – zajęło to chwilę. Ale chcieliśmy zrobić to dobrze. Teraz możesz rezerwować podróż na FRU.PL na każdym urządzeniu – od komputera, przez tablet, po Twój telefon.

Patryk, fotograf
Jestem wzrokowcem. Dla mnie wyszukiwarki są po prostu…brzydkie i zbyt skomplikowane. Po co mam zaznaczać 20 różnych okienek, skoro chcę tylko znaleźć najtańszy lot?
Jasna strona podróży

Sprawdziliśmy wszystko – od wyszukiwarki, przez listę połączeń, po proces rezerwacji – i usunęliśmy wszystkie zbędne elementy. Zostawiliśmy tylko to, co potrzebne. Bo nawet najmniejsze szczegóły mają znaczenie.

Inteligentne filtry

Masz dość przechodzenia przez gigantyczne listy opcji i filtrów wyszukiwania? Na FRU.PL ograniczyliśmy je do jednego paska – pozostałe parametry zostaną intuicyjnie dopasowane do Twojego wyszukiwania. A tradycyjne filtry nadal tu są - otworzysz je jednym kliknięciem.

Agata, dziennikarka
Mam taką pracę, że nie muszę na sztywno planować urlopu. Najważniejsze jest to, za ile. Jeśli trafia się okazja, mogę się dostosować. Szukam strony, gdzie będę mogła wpisać coś w stylu „Dobra, chcę jechać do Lizbony, Alicante albo Madrytu na kilka na kilka dni, może być w maju albo czerwcu. A, no i lecę z Warszawy”. A ona pokaże, gdzie i kiedy jest najtaniej.
Tropienie promocji

Nieważne, czy chcesz lecieć dokądkolwiek, byle tanio, czy masz bardziej sprecyzowany plan pod względem czasu i miejsca, nowa wyszukiwarka promocji to rozwiązanie dla Ciebie.

Spróbuj! W pasku umieszczonym w nagłówku wskaż miejsce wylotu – kraj albo miasto, wybrany miesiąc i czas podróży. Niżej możesz dodać tyle kierunków, ile tylko przyjdzie Ci do głowy!

Anka, blogerka
Długo się zastanawiam, zanim się zdecyduję. Rozglądam się, sprawdzam różne opcje. Czasem potrzebuję pogadać z mężem. Byłoby świetnie, gdybym mogła zestawić wszystkie loty i po prostu przesłać je do kogoś. Coś jak porównywarki komputerów!
Czarno na białym

Chcesz się dobrze przygotować przed wyborem podróży? Jeśli masz poczucie, że nie przysiadłeś porządnie do pracy domowej, zbierz znajomych, z którymi lecisz, i sprawdźcie wspólnie Ulubione!

Kliknij na przy każdym locie, City Breaku czy ofercie hotelu, która wpadnie Ci w oko. Wszystkie wpadną do Twoje zakładki Ulubione. Tu łatwo do nich wrócisz, porównasz je, wyślesz mailem do znajomych, kiedy tylko zechcesz. To jest właśnie łatwe planowanie!

Planowanie podróży nie było nigdy tak łatwe
Poznaj nowe FRU.PL!