X
Ładowanie...

Instrukcja odprawy online Easy Jet

Ważne informacje

Tanie linie lotnicze EasyJet nakładają na swoich pasażerów obowiązek odprawy online, której należy dokonać w terminie od 30 dni do 2 godzin przed planowanym wylotem.

Uwaga: Przewoźnik nie przewiduje możliwości odprawy na lotnisku, nawet za dodatkową opłatą – brak odprawy online uniemożliwi wylot.

Odprawy online możesz dokonać tutaj lub w aplikacji mobilnej. Dowiedz się więcej o regulaminie tanich linii lotniczych EasyJet.

Uwaga: W przypadku podróży do Wielkiej Brytanii podczas odprawy należy uzupełnić dane paszportowe wszystkich pasażerów osobno.

Krótka instrukcja

    Po przejściu na stronę odprawy uzupełnij dane w wyświetlonej karcie.

    W polu „Nazwisko pasażera” wpisz nazwisko pierwszego pasażera – bez imienia i bez używania polskich znaków.

    W polu „Numer rezerwacji” wpisz 7-znakowy numer biletu elektronicznego.

    Jeżeli jesteś jedynym pasażerem lub dokonujesz odprawy za innych współpasażerów, zaznacz specjalne okienko i kliknij „Wyszukaj”.

    Uzupełnij wymagane dane i kliknij „Zapisz”.

Ważne: Po potwierdzeniu odprawy należy wydrukować karty pokładowe, które trzeba zabrać ze sobą na lotnisko.

Decydując się na odprawę w aplikacji mobilnej, upewnij się, że lotniska, z których podróżujesz akceptują mobilne karty pokładowe.

Krok po kroku

Krok 1

Odprawy możesz dokonać pod tym linkiem.

W polu „Nazwisko pasażera” wpisz nazwisko pierwszego pasażera – pomijając imię i nie używając polskich znaków. W polu „Nr rezerwacji” należy wpisać 7-znakowy kod, który znajduje się na bilecie elektronicznym przesłanym w e-mailu przez FRU.PL, gdzie został on oznaczony jako „Numer biletu lotniczego”.

Jeżeli jesteś jedynym pasażerem albo chcesz dokonać odprawy także za swoich współpasażerów, zaznacz okienko „Zaznacz to okienko, jeżeli jesteś jedynym pasażerem lub masz zgodę innych osób ujętych w rezerwacji na dokonanie za nich odprawy online”. Kliknij „Wyszukaj” – zostaniesz zalogowany do odprawy.

Krok 2

Pojawiła się karta odprawy. Uzupełnij wymagane dane: rodzaj dokumentu uprawniającego do odbycia podróży, datę jego ważności oraz państwo, które wydało dokument, informacje o obywatelstwie, Twoją datę urodzenia oraz płeć. W przypadku podróży do Wielkiej Brytanii podczas odprawy należy uzupełnić dane paszportowe wszystkich pasażerów osobno.

Krok 3

Po uzupełnieniu wymaganych danych kliknij „Zapisz i wróć do rezerwacji”.

Krok 4

Po zakończeniu odprawy online koniecznie wydrukuj karty pokładowe i zabierz je ze sobą na lotnisko a dokonując odprawy w aplikacji mobilnej, pamiętaj o sprawdzeniu czy lotnisko obsłguje mobilne karty pokładowe.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Centrum Rezerwacji FRU.PL. Życzymy udanej podróży!

Zapisz się do newslettera i podróżuj taniej!

Dowiedz się pierwszy o najlepszych promocjach lotów, otrzymuj wyjątkowe oferty i oszczędzaj na biletach.

LANGM_NEWSLETTER_EMAIL_SUBSCRIBED
Ten adres email już istnieje. Spróbuj ponownie
Dziękujemy za rejestrację!
Dodaliśmy e-mail: