X
Ładowanie...

Gdzie na wakacje?

Do wyboru… aż 4 strony świata! Egzotyczna, gorąca, modna, a może mroźna?

ODKRYJ ŚWIAT Z KAŻDEJ STRONY!

A czemu właśnie teraz nie zaplanujesz wakacji? Tysiąc wymówek zamień na tysiąc pomysłów! Pakuj torbę – cztery strony świata czekają na odkrycie!

Gdzie na wakacje - Południe

Słoneczne Południe

Z czym kojarzą Ci się wakacje? Oczywiście ze słońcem! Podążaj za nim i wybierz się na urlop do Europy Śródziemnomorskiej! Błogie lenistwo na niemal rajskich wyspach, kąpiele słoneczne i imprezy na plaży, śródziemnomorski klimat, cudowna kuchnia pełna zdrowia – ta strona świata bije rekordy popularności! Barcelona, Wenecja, Zadar czy Lizbona będą wymarzone i na dłuższe wakacje, jak i weekendowy wypad. A jeśli błogie lenistwo w promieniach słońca… wybierz się na jedną z wysp, gdzie zawsze jest czas na sjestę!

Gdzie na wakacje - Wschód

Egzotyczny Wschód

Warto mieć marzenia… np. o dalekich podróżach do egzotycznej Azji, którą odkryjesz wszystkimi zmysłami. Otwórz się na mnogość barw, aromatów, smaków, dźwięków, kultur, architektury, tradycji czy religii. Wybierz się do krainy różnorodności – polecamy aż siedem kierunków! Nowoczesne Dubaj i Tel-Awiw, egzotyczny Bombaj, fascynujący Szanghaj, bajeczne rajskie wyspy na Oceanie Indyjskim – Malediwy, magiczny Lwów, a może nieodkryta Gruzja?

Gdzie na wakacje - Zachód

Zawsze modny Zachód

Bonjour Paris! Hello London! Goedemorgen Amsterdam! Wybierz się do zawsze modnych stolic Europy Zachodniej, m.in. najbardziej romantycznego miasta na świecie, gdzie wyznasz swoje uczucia pod Wieżą Eiffla. Albo do kraju z sielskimi widokami wiatraków na tle zielonych łąk lub ogrodów pełnych tulipanów… A może do Ameryki – nie uwierzysz, że Indianie sprzedali Manhattan za równowartość dzisiejszych 1000 dolarów! Polecamy też wyjątkowo kosmopolityczne Toronto, gdzie z wieży CN Tower można podziwiać wodospad Niagara. A jeśli nie możesz się zdecydować, wybierz Irlandię, gdzie dostrzec można wpływy z różnych części świata…

Gdzie na wakacje - Północ

Tajemnicza Północ

Skandynawia skrywa tajemnice Wikingów, malownicze fiordy, nieskażoną przyrodę i miasta pełne zabytków. Zwiedź położone na wyspie Aalesund, secesyjną perłę regionu! Wybierz się w podróż słynną kolejką Flamsbana, w Kopenhadze odkryj, czym jest słynne „hygge”, w Reykjaviku podziwiaj spektakl zorzy polarnej, spaceruj po lodowcu, wypij arktyczne piwo w najbardziej wysuniętym na północ barze… a może chciałbyś wybrać się na Festiwal Lodu lub wyścigi reniferów? Arktyczna Północ to punkt obowiązkowy na liście każdego z żyłką podróżnika!