X
Ładowanie...

Europejskie miasta,

które musisz zobaczyć tego lata

Madryt pełen pasji

Prawdziwie gorąca fiesta tylko w Madrycie. Poznawaj Hiszpanię w rytmie flamenco! Chociaż Madryt to sztuka przez wielkie „S”, korrida i świetna kuchnia, najwięcej emocji wzbudza... piłka nożna! Prado, Las Ventas, stadion Santiago Bernabéu – te miejsca musisz zobaczyć.

Lizbona rześka jak zielone wino

Lizbona oczarowuje absolutnie wszystkich – zielone wino, słoneczna atmosfera, urok stromych uliczek i kolory, których nie da się oddać na zdjęciach. Dużo zwiedzania, jeszcze więcej zachwytu. Nie zapomnij o fantastycznych plażach wokół Lizbony!

Wenecja - perła Adriatyku

Marco Polo, największy podróżnik w historii zawsze do Wenecji wracał. Nie dziwimy się – Wenecja jest jednym z najpiękniejszych miast na świecie. Malownicze kanały, karnawał, architektura, najlepsza włoska kawa i kuchnia włoska – to dopiero początek listy powodów, dla których warto lecieć do Wenecji.

Lato w Zatoce Aniołów

Słoneczne południe Francji pokochali artyści. Nicea słynie zarówno z pięknych plaż jak i niesamowitych kolekcji sztuki. W niej można zapomnieć o bożym świecie, ale byłoby szkoda rezygnować z wycieczek do Grasse czy Monako.

Ateny - poczuj klimat greckiej sjesty

Wakacje to pora odpoczynku – zgoda, ale nie trać czasu na miejsca bez historii. Już tego lata na własne oczy zobacz ateński Akropol, gdzie narodziła się cywilizacja europejska. Ulubionym miejscem ateńczyków i podróżników nie jest jednak wzgórze, a Plaka – dzielnica, w której panują prawdziwie greckie klimaty.

Rodos - najbardziej pogodne greckie miasteczko

Nie możesz się zdecydować: plażowanie czy zwiedzanie? Leć na Rodos, gdzie z pięknych plaż w kilkanaście minut dotrzesz do niesamowitych, starożytnych miejsc. Już port robi wrażenie... kolosalne! A to dopiero początek rodyjskich atrakcji.

Cypr - wyspa Afrodyty

Cypr ma dwa fantastyczne miasta, w których nikomu nie zabraknie atrakcji i starożytnych zabytków. Pafos za patronkę wzięło sobie boginię miłości, Afrodytę, a w Larnace swoje drugie życie miał spędzić Łazarz. Co zaś ważniejsze – oba miasta znajdują się tuż nad Morzem Śródziemnym!