X
Ładowanie...

Samolotem na narty

Poczuj zimowe szaleństwo

WŁOCHY

Włochy to najpopularniszy kierunek dla białego szaleństwa. W północnej części kraju panuje charakterystyczny, alpejski klimat stwarzający doskonałe warunki dla kochających sporty zimowe. Po dniu spędzonym na stoku możemy do woli delektować się włoską kuchnią.

SZWAJCARIA

Ponad 200 ośrodków sportów zimowych z doskonałymi warunkami śniegowymi przez cały rok. 7300 km tras zjazdowych
w całym kraju. Wallis, okolice Klein Matterhorn, Cztery Doliny, Gryzonia, Saint Moritz, Davos, Savognin czy okolice Jeziora Genewskiego to tylko część z najpopularniejszych regionów, które zimą warto odwiedzić.
Europejski rekord 48 czterotysięczników!

AUSTRIA

Gwarancja perfekcyjnych warunków nawet po sezonie. Do dyspozycji miłośników sportów zimowych są stoki
3 trzytysięczników i 2 lodowce. Po intensywnym dniu warto zrelaksować się w gorących źródłach, skosztować słynnych nalewek a na deser spróbować apfelstrudla.

HISZPANIA

Najlepsze ośrodki narciarskie w Hiszpanii leżą w Pirenejach. Jednak warto też pamiętać o słynnej Sierra Nevada w Andaluzji, gdzie tego samego dnia możemy być na pierwszorzędnym stoku narciarskim, oraz na andaluzyjskiej plaży.

FRANCJA

Francja posiada niezwykle bogatą tradycję narciarską oraz największy na świecie teren do szusowania - Trzy Doliny. Turystów przyciągają tu nie tylko świetnie przygotowane stoki, ale i różnorodność kulturowa, zachwycający krajobraz oraz pyszna kuchnia.