X
Ładowanie...

Samolotem na narty

Poczuj zimowe szaleństwo

Data wylotu

SZWAJCARIA

Ponad 200 ośrodków sportów zimowych z doskonałymi warunkami śniegowymi przez cały rok. 7300 km tras zjazdowych
w całym kraju. Wallis, okolice Klein Matterhorn, Cztery Doliny, Gryzonia, Saint Moritz, Davos, Savognin czy okolice Jeziora Genewskiego to tylko część z najpopularniejszych regionów, które zimą warto odwiedzić.
Europejski rekord 48 czterotysięczników!

AUSTRIA

Gwarancja perfekcyjnych warunków nawet po sezonie. Do dyspozycji miłośników sportów zimowych są stoki
3 trzytysięczników i 2 lodowce. Po intensywnym dniu warto zrelaksować się w gorących źródłach, skosztować słynnych nalewek a na deser spróbować apfelstrudla.

HISZPANIA

Najlepsze ośrodki narciarskie w Hiszpanii leżą w Pirenejach. Jednak warto też pamiętać o słynnej Sierra Nevada w Andaluzji, gdzie tego samego dnia możemy być na pierwszorzędnym stoku narciarskim, oraz na andaluzyjskiej plaży.

FRANCJA

Francja posiada niezwykle bogatą tradycję narciarską oraz największy na świecie teren do szusowania - Trzy Doliny. Turystów przyciągają tu nie tylko świetnie przygotowane stoki, ale i różnorodność kulturowa, zachwycający krajobraz oraz pyszna kuchnia.

WŁOCHY

Włochy to najpopularniszy kierunek dla białego szaleństwa. W północnej części kraju panuje charakterystyczny, alpejski klimat stwarzający doskonałe warunki dla kochających sporty zimowe. Po dniu spędzonym na stoku możemy do woli delektować się włoską kuchnią.