X
Ładowanie...

Reklama na FRU.PL

Docieraj do społeczności zaangażowanych podróżników

Rozwiązania reklamowe

Oferujemy wiele narzędzi reklamowych, zarówno standardowych, jak i skierowanych do nietypowej grupy odbiorców.

Naszym celem nie jest po prostu promocja, ale dostarczenie naszym klientom istotnych dla nich treści – tak by uczynić ich także Twoimi klientami.

Reklama

Reklama na stronie

Dotrzyj do ludzi zainteresowanych podróżami, konkretnymi miejscami lub przewoźnikami. Od standardowych lub dynamicznych bannerów, do ofert specjalnych lub nawet dedykowanych stron – bądź pewien, że Twój komunikat trafił do odpowiednich potencjalnych klientów.

Kampanie

Kampanie na Facebooku

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych firm na rynku turystycznym w Polsce, która wykorzystuje potencjał social media. Nie tylko możemy poszczycić się dużą liczbą fanów, ale przede wszystkim społecznością w rzeczywistości zainteresowaną udostępnianymi przez nas treściami – co przekłada się na zasięg organiczny, wspomagany płatnymi kampaniami.

Newsletter

Newsletter

E-mail marketnig to najlepszy sposób na to, by dotrzeć do właściwych odbiorców we właściwym momencie. Dzięki bannerom, ofertom, a nawet dedykowanym newsletterom, możemy przekazać Twoją kampanię setkom tysięcy naszych subskrybentów.

Projekty

Projekty specjalne

Ponieważ wiemy, że każdy biznes jest unikalny, dopracujemy Twoją kampanię w najmniejszych szczegółach. Opierając się na Twoich potrzebach, możemy skupić na różnych celach: sprzedaży, pozyskiwaniu leadów, voucherach itd. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązania.

Chcesz współpracować z nami? Napisz do nas!

Dziękujemy! Państwa wiadomość została wysłana do naszego Centrum Rezerwacji! Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 1-2 h w godzinach pracy FRU.PL.
{{messageError}}