X
Ładowanie...

Strefa FRUBusiness

Wsłuchamy się w Twoje podróże

Kierowniczka Strefy Biznes

Zespół Strefy FRU Business to oddane pracy osoby, które nie wyjdą z biura, dopóki nie załatwią wszystkich spraw do końca, ponieważ wiedzą, że za każdym biletem stoi pasażer w konkretnej sytuacji. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki, nerwy, stratę czasu i pieniędzy. Każdy z naszych konsultantów zdaje sobie z tego sprawę, co tylko motywuje do szybszego i skuteczniejszego działania.

Nie lubimy mówić o sobie zbyt wiele. Nasze profesjonalne usługi bronią się same, za wsparcie mając mur referencji małych, średnich i dużych firm, które z nami współpracują. I które przekonały się, co oznacza organizowanie wyjazdów służbowych "personalnie, wygodnie i profesjonalnie". Wszystko opiera się na dobrej, przyjaznej relacji i zaufaniu - właśnie taką współpracę chcemy zbudować z każdą obsługiwaną przez nas firmą. Aby organizacja wyjazdu ograniczyła się niemal wyłącznie do podniesienia słuchawki lub napisania e-maila, bo wiadomo, że po drugiej stronie są osoby, którym można zaufać i które o niczym nie zapomną. Wiemy, że to jest najważniejsze. Robimy to już od 10 lat.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego nasi klienci są zadowoleni?

Logo Drahtzug Stein

„Moja współpraca ze Strefą FRU Business trwa już kilka ładnych lat, a podróżowanie stało się prostsze. Zawsze miałem dostęp do najlepszych połączeń, pod względem czasu i kosztów biletów”.

Piotr Jarochiewicz, Corporate Quality Manager, Drahtzug Stein

Jobland.pl

„Strefa FRU Business zapewnia nam pełną obsługę podróży. Otrzymaliśmy wsparcie zespołu nawet w nietypowych sytuacjach. Jesteśmy zachwyceni indywidualnym podejściem do klienta, które wykracza poza standardy innych firm”.

Joanna Wieliczko, Jobland.pl / Central European Staffing Ltd.

Logo Allflex

„Strefa FRU Business to dla mnie przede wszystkim oszczędność czasu i pewność, że moja podróż odbędzie się bez niespodzianek. Jeżeli miałbym określić firmę trzema słowami to byłby to: profesjonalizm, elastyczność i zaangażowanie. Z pełnym przekonaniem polecam tę FRU wszystkim zapracowanym.”.

Marek Wierciński, Business Development Manager CIS Countries, Allflex Europe

Polska Fundacja im. Roberta Schumana

„Ze Strefą FRU Business współpracujemy już od ponad 6 lat. Zawsze szybko odpowiadają na nasze zapytania, nawet o nietypowych porach. Dopasowują się do naszych oczekiwań i elastycznie reagują na nasze potrzeby. Z pewnością będziemy kontynuować współpracę”.

Maja Selan, Polska Fundacja im. Roberta Schumana

 Kontakt o każdej porze dnia i nocy

Nasi konsultanci pracują 24 godziny na dobę - przecież podróże służbowe nie zamykają się w jednej strefie czasowej! Ani na samym wynajęciu samolotu… „Reguła 5 minut” gwarantuje błyskawiczny kontakt w preferowanej przez Ciebie formie kontaktu, chociaż wiem, że najbardziej pomocna dla naszych klientów jest dedykowana, całodobowa infolinia Czytaj więcej

 Bliskie relacje i pełne zaufanie

Zorganizowanie podróży biznesowej angażuje mnóstwo osób – od szefa działu, asystentów, aż do księgowości. Pragniemy przejąć na siebie jak najwięcej kwestii, by odciążyć Twój terminarz i sprawić, że podróż będzie przyjemna, bezstresowa, a jej organizacja – prosta. Czytaj więcej

 Doświadczenie i technologia

Od 10 lat obsługujemy klientów detalicznych i biznesowych, stale rozwijając swoje narzędzia, poszerzając wiedzę i szukając nowych, tańszych dla Klienta rozwiązań. Czytaj więcej

Sprawdź, jak możesz z nami zoptymalizować budżet i działania Twojej firmy w zakresie podróży służbowych

Dziękujemy! Państwa wiadomość została wysłana do naszego Centrum Rezerwacji! Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 1-2 h w godzinach pracy FRU.PL.
{{messageError}}
– albo –
22 20 11 166

W każdej sytuacji możesz na nas liczyć:

Delegacja

Niezapowiedziana delegacja

Szybki wyjazd, który nijak nie mógł być zaplanowany wcześniej? Znajdziemy dobry lot nawet na ostatnią chwilę!

Zgubiony bagaż

Linia lotnicza zgubiła Twój bagaż

Cóż, na samo działanie linii lotniczych nie mamy wpływu, ale znamy problemy każdego przewoźnika i wiemy, jak im przeciwdziałać. Ponadto, od dawna pomagamy naszym klientom zdobywać odszkodowania za straty lub komplikacje w podróży.

Częste podróże

Twoi pracownicy często podróżują

Konsultanci błyskawicznie nauczą się, jakie potrzeby są priorytetowe w Twojej firmie. Nie będziesz musiał się powtarzać, dostosujemy propozycje od razu tak, by wybór był w zasadzie czystą formalnością.

Płatności

Duże wydatki na podróże służbowe

Oto zadanie dla działu analityków Strefy FRU Business! Analiza i optymalizacja kosztów, wcześniejsze planowanie i lepsza organizacja. Pod tym względem nasz zespół ustępuje chyba tylko inżynierom Toyoty.

Spóźnienie

Lot był opóźniony

Nasze doświadczenie w tworzeniu lotów łączonych (Smart Connection) jest w takiej sytuacji ogromnym atutem. Znajdziemy alternatywę i ominiemy problem. Nie zostawimy Cię z problemem mówiąc „No, trudno”. Polecisz, a żeby wszystko przyspieszyć, pod lotniskiem będzie czekać na Ciebie szofer.

Zmiana daty

Nagła zmiana planów

Znamy regulaminy wszystkich linii lotniczych, a to oznacza, że znamy także kruczki i możliwości. Przełożymy Twój lot i dołożymy wszelkich starań, by konto firmowe tego nie odczuło.

 Kontakt o każdej porze dnia i nocy

Każdego dnia jesteśmy gotowi, by o każdej porze dnia i nocy pomóc we wszystkich kwestiach dotyczących podróży… choć nie tylko! Od wszelkich środków transportu i usług Travel Concierge (od samochodów i hoteli, przez organizację lotów, aż do wynajmu prywatnych odrzutowców), aż po wszelkie inne niezbędne kwestie, zachcianki lub potrzeby. Jesteśmy elastyczni, dlatego słowa „Państwa pakiet tego nie obejmuje” nigdy z ust naszych konsultantów nie padną. Niezależnie, czy chodzi o znalezienie tłumacza na konferencję, czy bilety do lokalnego ZOO. Pragniemy, by w podróży telefon do dedykowanego konsultanta Strefy FRU Business stał się wręcz odruchem.

Nie boimy się niestandardowych zadań. Współpracujemy m.in. z AXA, czyli światowym liderem w branży ubezpieczeń, ale także ratownictwa medycznego. Szybka organizacja przelotów i logistyki w ciężkich życiowych sytuacjach, organizacja błyskawicznej pomocy… W takich momentach nie ma miejsca na błędy, a paradoksalnie w takich chwilach tego miejsca jest jeszcze mniej. Nie będziemy ukrywać – wiele nas zaskoczyło, ale i wiele też nauczyło, rozszerzyło nasze kontakty i zmusiło do znalezienia nowych pomysłów, sposobów i ścieżek. To nie tylko najwyższa próba dla naszych umiejętności, ale także fenomenalne wyróżnienie i ogromna wewnętrzna satysfakcja przy każdej udanie załatwionej sprawie. Wróć do góry

 Bliskie relacje i pełne zaufanie

Każdy maestro podróży tworzy ze swoimi Klientami unikalną więź i nić porozumienia. Wiemy, co w Twojej firmie jest najważniejsze lub najbardziej skomplikowane. Akceptacja oferty i podpisy 10 osób? Stworzymy ofertę wcześniej, by dać odpowiednio dużo czasu. Finanse lub czas? Odpowiedzią jest kilka alternatywnych lotów. Księgowość i opisy faktur z delegacji? Weźmiemy to na siebie, a następnym razem wszystko będzie idealnie według wzoru.

Naszym celem jest stworzenie relacji, w której wystarczy podnieść telefon, powiedzieć nam dokąd i kiedy, a my będziemy już wiedzieć resztę. Największym komplementem dla Strefy FRU Business jest sytuacja, w której zlecasz nam zorganizowanie lotu i… zapominasz o sprawie. Im mniej się martwisz, głowisz i kłopoczesz, tym większy uśmiech wywołuje to na naszych twarzach, a Ty możesz się skupić na innych ważnych kwestiach w swojej firmie. Wróć do góry

 Doświadczenie i technologia

Dla naszych Klientów biznesowych nie ma ograniczeń. Naszym zadaniem jest znalezienie najskuteczniejszej oferty w najlepszej cenie. Każdy z naszych konsultantów ma już we krwi odruch, by sprawdzić kilka opcji, by „obejść system”, zależnie Twoich od potrzeb. Jeśli przelot tanimi liniami, z dodatkowym bagażem i dodatkowym miejscem na nogi będzie znacznie tańszy niż przelot tradycyjnymi liniami, konsultant przedstawi taką alternatywę. Zależy Ci na szybkości? Znajdziemy lot łączony, który wystartuje wcześniej i będzie na miejscu zanim samolot „pierwszego wyboru” oderwie koła od lotniska.

Ponadto, dzięki zaawansowanemu systemowi, analizie wstecznej i odpowiednim planowaniu jesteśmy w stanie optymalizować koszty podróży i proponować rozwiązania, także wewnętrzne, które usprawnią proces w firmie i sprawią, że będzie pożerał znacznie mniej czasu, energii i pieniędzy. Wróć do góry

Nasze usługi opierają się przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu, niestandardowym podejściu i elastyczności oraz na błyskawicznym kontakcie i błyskawicznym załatwieniu spraw. Wsłuchamy się w Twoje podróże i Twoje potrzeby.
Strefa Fru Business to więcej niż po prostu lot. To cała podróż, z całodobową opieką i pełnym zrozumieniem potrzeb.

Skontaktuj się z nami