X
Ładowanie...

Strefa FRU Business

Wsłuchamy się w Twoje podróże

Kierowniczka Strefy Biznes

Zespół Strefa Biznes FRU.PL to oddane pracy osoby, które nie wyjdą z biura, dopóki nie załatwią wszystkich spraw do końca, ponieważ wiedzą, że za każdym biletem stoi pasażer w konkretnej sytuacji. Tutaj nie ma miejsca na pomyłki, nerwy, stratę czasu i pieniędzy. Każdy z naszych konsultantów zdaje sobie z tego sprawę, co tylko motywuje do szybszego i skuteczniejszego działania.

Nie lubimy mówić o sobie zbyt wiele. Nasze profesjonalne usługi bronią się same, za wsparcie mając mur referencji małych, średnich i dużych firm, które z nami współpracują. I które przekonały się, co oznacza organizowanie wyjazdów służbowych "personalnie, wygodnie i profesjonalnie". Wszystko opiera się na dobrej, przyjaznej relacji i zaufaniu - właśnie taką współpracę chcemy zbudować z każdą obsługiwaną przez nas firmą. Aby organizacja wyjazdu ograniczyła się niemal wyłącznie do podniesienia słuchawki lub napisania e-maila, bo wiadomo, że po drugiej stronie są osoby, którym można zaufać i które o niczym nie zapomną. Wiemy, że to jest najważniejsze. Robimy to już od 10 lat.

Skontaktuj się z nami

Dlaczego nasi klienci są zadowoleni?

Logo Drahtzug Stein

„Moja współpraca ze Strefą Biznes FRU.PL trwa już kilka ładnych lat, a podróżowanie stało się prostsze. Zawsze miałem dostęp do najlepszych połączeń, pod względem czasu i kosztów biletów”.

Piotr Jarochiewicz, Corporate Quality Manager, Drahtzug Stein

Jobland.pl

„Strefa Biznes FRU.PL zapewnia nam pełną obsługę podróży. Otrzymaliśmy wsparcie zespołu nawet w nietypowych sytuacjach. Jesteśmy zachwyceni indywidualnym podejściem do klienta, które wykracza poza standardy innych firm”.

Joanna Wieliczko, Jobland.pl / Central European Staffing Ltd.

Logo Allflex

„Strefa Biznes FRU.PL to dla mnie przede wszystkim oszczędność czasu i pewność, że moja podróż odbędzie się bez niespodzianek. Jeżeli miałbym określić firmę trzema słowami to byłby to: profesjonalizm, elastyczność i zaangażowanie. Z pełnym przekonaniem polecam tę FRU wszystkim zapracowanym.”.

Marek Wierciński, Business Development Manager CIS Countries, Allflex Europe

Polska Fundacja im. Roberta Schumana

„Ze Strefą Biznes FRU.PL współpracujemy już od ponad 6 lat. Zawsze szybko odpowiadają na nasze zapytania, nawet o nietypowych porach. Dopasowują się do naszych oczekiwań i elastycznie reagują na nasze potrzeby. Z pewnością będziemy kontynuować współpracę”.

Maja Selan, Polska Fundacja im. Roberta Schumana

 Kontakt o każdej porze dnia i nocy

Nasi konsultanci pracują 24 godziny na dobę - przecież podróże służbowe nie zamykają się w jednej strefie czasowej! Ani na samym wynajęciu samolotu… „Reguła 5 minut” gwarantuje błyskawiczny kontakt w preferowanej przez Ciebie formie kontaktu, chociaż wiem, że najbardziej pomocna dla naszych klientów jest dedykowana, całodobowa infolinia Czytaj więcej

 Bliskie relacje i pełne zaufanie

Zorganizowanie podróży biznesowej angażuje mnóstwo osób – od szefa działu, asystentów, aż do księgowości. Pragniemy przejąć na siebie jak najwięcej kwestii, by odciążyć Twój terminarz i sprawić, że podróż będzie przyjemna, bezstresowa, a jej organizacja – prosta. Czytaj więcej

 Doświadczenie i technologia

Od 10 lat obsługujemy klientów detalicznych i biznesowych, stale rozwijając swoje narzędzia, poszerzając wiedzę i szukając nowych, tańszych dla Klienta rozwiązań. Czytaj więcej

Sprawdź, jak możesz z nami zoptymalizować budżet i działania Twojej firmy w zakresie podróży służbowych

Dziękujemy! Państwa wiadomość została wysłana do naszego Centrum Rezerwacji! Zazwyczaj odpowiadamy na maile w ciągu 1-2 h w godzinach pracy FRU.PL.
{{messageError}}
– albo –
22 20 11 166
Kierowniczka Strefy Biznes

Katarzyna Kaczmarek

Kierowniczka Strefy Biznes FRU.PL

Nazywam się Katarzyna Kaczmarek i moim zadaniem jest zapewnianie niezawodności naszych usług. Jestem Szefową Strefy Biznes FRU.PL.

Wierzę, że podróż, jak i same przygotowania do niej, mogą być przyjemnością. O poziomie satysfakcji z wyjazdu decyduje zrozumienie, „wsłuchanie się” w potrzeby klienta - dlatego właśnie dedykowany opiekun pozna Państwa preferencje i przyzwyczajenia, by jak najlepiej dopasować do nich nasze usługi. Zapewniamy błyskawiczny serwis – na e-maile odpowiadamy z reguły w ciągu 5 minut. Wolą Państwo sami przeglądać opcje i kupować bezpośrednio przez stronę? Znakomicie! Otrzymają Państwo swój profil ze zniżkami, a wszystkie rezerwacje i tak będą wnikliwie weryfikowane przez przypisanego Państwu opiekuna – tak na wszelki wypadek.

Dzięki wyjątkowej technologii i wyszukiwarce naprawdę najtańszych połączeń, które wyniosły FRU.PL na pozycję lidera rynku konsumenckiego w Polsce, nasza Strefa Biznes łączy bezkonkurencyjne ceny z najwyższym standardem obsługi, docenianym nawet przez najbardziej wymagających klientów. Nasi specjaliści wyjdą naprzeciw wszelkim Państwa potrzebom i wymaganiom, a przede wszystkim zapewnią niezawodną, profesjonalną obsługę.

Jak dołączyć do Strefy Biznes FRU.PL?

To proste - zero formalności, zero umów.
Wystarczy, że wypełnią Państwo formularz, pozwolą nam uzgodnić wszelkie szczegóły i już po chwili będą Państwo mogli w pełni korzystać ze wszystkich przywilejów bycia Klientem Strefy Biznes. Nie trzeba kupować setki biletów, aby do nas dołączyć.

Skontaktuj się z nami

 Kontakt o każdej porze dnia i nocy

Każdego dnia jesteśmy gotowi, by o każdej porze dnia i nocy pomóc we wszystkich kwestiach dotyczących podróży… choć nie tylko! Od wszelkich środków transportu i usług Travel Concierge (od samochodów i hoteli, przez organizację lotów, aż do wynajmu prywatnych odrzutowców), aż po wszelkie inne niezbędne kwestie, zachcianki lub potrzeby. Jesteśmy elastyczni, dlatego słowa „Państwa pakiet tego nie obejmuje” nigdy z ust naszych konsultantów nie padną. Niezależnie, czy chodzi o znalezienie tłumacza na konferencję, czy bilety do lokalnego ZOO. Pragniemy, by w podróży telefon do dedykowanego konsultanta Strefy Biznes FRU.PL stał się wręcz odruchem.

Nie boimy się niestandardowych zadań. Współpracujemy m.in. z AXA, czyli światowym liderem w branży ubezpieczeń, ale także ratownictwa medycznego. Szybka organizacja przelotów i logistyki w ciężkich życiowych sytuacjach, organizacja błyskawicznej pomocy… W takich momentach nie ma miejsca na błędy, a paradoksalnie w takich chwilach tego miejsca jest jeszcze mniej. Nie będziemy ukrywać – wiele nas zaskoczyło, ale i wiele też nauczyło, rozszerzyło nasze kontakty i zmusiło do znalezienia nowych pomysłów, sposobów i ścieżek. To nie tylko najwyższa próba dla naszych umiejętności, ale także fenomenalne wyróżnienie i ogromna wewnętrzna satysfakcja przy każdej udanie załatwionej sprawie. Wróć do góry

 Bliskie relacje i pełne zaufanie

Każdy maestro podróży tworzy ze swoimi Klientami unikalną więź i nić porozumienia. Wiemy, co w Twojej firmie jest najważniejsze lub najbardziej skomplikowane. Akceptacja oferty i podpisy 10 osób? Stworzymy ofertę wcześniej, by dać odpowiednio dużo czasu. Finanse lub czas? Odpowiedzią jest kilka alternatywnych lotów. Księgowość i opisy faktur z delegacji? Weźmiemy to na siebie, a następnym razem wszystko będzie idealnie według wzoru.

Naszym celem jest stworzenie relacji, w której wystarczy podnieść telefon, powiedzieć nam dokąd i kiedy, a my będziemy już wiedzieć resztę. Największym komplementem dla Strefy FRU Business jest sytuacja, w której zlecasz nam zorganizowanie lotu i… zapominasz o sprawie. Im mniej się martwisz, głowisz i kłopoczesz, tym większy uśmiech wywołuje to na naszych twarzach, a Ty możesz się skupić na innych ważnych kwestiach w swojej firmie. Wróć do góry

 Doświadczenie i technologia

Dla naszych Klientów biznesowych nie ma ograniczeń. Naszym zadaniem jest znalezienie najskuteczniejszej oferty w najlepszej cenie. Każdy z naszych konsultantów ma już we krwi odruch, by sprawdzić kilka opcji, by „obejść system”, zależnie Twoich od potrzeb. Jeśli przelot tanimi liniami, z dodatkowym bagażem i dodatkowym miejscem na nogi będzie znacznie tańszy niż przelot tradycyjnymi liniami, konsultant przedstawi taką alternatywę. Zależy Ci na szybkości? Znajdziemy lot łączony, który wystartuje wcześniej i będzie na miejscu zanim samolot „pierwszego wyboru” oderwie koła od lotniska.

Ponadto, dzięki zaawansowanemu systemowi, analizie wstecznej i odpowiednim planowaniu jesteśmy w stanie optymalizować koszty podróży i proponować rozwiązania, także wewnętrzne, które usprawnią proces w firmie i sprawią, że będzie pożerał znacznie mniej czasu, energii i pieniędzy. Wróć do góry

Nasze usługi opierają się przede wszystkim na wzajemnym zaufaniu, niestandardowym podejściu i elastyczności oraz na błyskawicznym kontakcie i błyskawicznym załatwieniu spraw. Wsłuchamy się w Twoje podróże i Twoje potrzeby.
Strefa Biznes FRU.PL to więcej niż po prostu lot. To cała podróż, z całodobową opieką i pełnym zrozumieniem potrzeb.

Skontaktuj się z nami