X
Ładowanie...

Podróże biznesowe FRU.PL

Leć z nami po sukces!

Przekonaj się, że jesteśmy właściwym partnerem Twoich podróży

Dziękujemy! Państwa wiadomość została wysłana do naszego Działu Obsługi Klienta! Nasz Konsultant skontaktuje się z Państwem w ciągu 24 godzin.
{{messageError}}
– albo –
22 20 36 999

Dlaczego nasi klienci są zadowoleni?

Logo Parlamentu Europejskiego

„Dzięki FRU.PL dowiedziałam się, jak wiele ułatwia posiadanie sprawnego pośrednika pomiędzy pasażerem a liniami lotniczymi. Elastyczność oraz szybkość działania są gwarantowanymi atrybutami strefy biznes FRU.PL”.

Jolanta Hibner, Posłanka w Parlamencie Europejskim

Jobland.pl

„FRU.PL zapewnia nam pełną obsługę podróży. Otrzymaliśmy wsparcie zespołu nawet w nietypowych sytuacjach. Jesteśmy zachwyceni indywidualnym podejściem do klienta, które wykracza poza standardy innych firm”.

Joanna Wieliczko, Jobland.pl / Central European Staffing Ltd.

Partner in Pet Food

„Profesjonalne podejście do klienta, terminowość, rzetelność i wysoki standard usług – to FRU.PL. Dla nas, jako dla firmy międzynarodowej, bardzo ważny jest szybkość oraz wyszukiwanie jak najkorzystniejszych rozwiązań, firma FRU.PL idealnie się w tym sprawdza”.

Urszula Siwek, Partner in Pet Food Polska

Polska Fundacja im. Roberta Schumana

„Z FRU.PL współpracujemy już od ponad 6 lat. Zawsze szybko odpowiadają na nasze zapytania, nawet o nietypowych porach. Dopasowują się do naszych oczekiwań i elastycznie reagują na nasze potrzeby. Z pewnością będziemy kontynuować współpracę”.

Maja Selan, Polska Fundacja im. Roberta Schumana

Jak możemy pomóc Twojej firmie

Usługi

Wszystkie usługi w jednym miejscu

Mamy wszystkie elementy do ułożenia podróży idealnej. Zaczynając od biletów regularnych i tanich linii lotniczych, na unikalnych ofertach Smart Connection kończąc. Współpracujemy z 300.000 hoteli na całym świecie, możemy zorganizować transport z lotniska, ubezpieczenie czy wynajęcie samochodu. Powiedz, a my wcielimy to w życie!

Asystent

Twój stały asystent

Czy nie byłoby przyjemnie, gdyby przyjaciel organizował Ci podróże biznesowe? Dlatego będziesz współpracować z dedykowaną Ci osobą, która dobrze pozna Twoje potrzeby i przyzwyczajenia. W każdej sytuacji możesz liczyć na jej wsparcie.

Oferty

Najlepsze oferty

Wiemy, jak ważne jest mądre dysponowanie zasobami, dlatego zawsze dostosowujemy się do Twojego budżetu i wyszukujemy najlepsze oferty, dostosowane do Twoich potrzeb. Możemy Ci zdradzić, że najlepszą cenę na wszystkie produkty masz u nas gwarantowaną: Gwarancja Najniższej ceny.

Płatności

Elastyczne formy płatności

Rozwiązań jest wiele, więc możesz wybrać najwygodniejsze dla Twojej firmy. Akceptujemy płatności internetowe kartą, przelewem, PayPalem czy gotówką w naszym biurze lub w banku. Istnieje także możliwość odroczenia płatności do 60 dni. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj tutaj.

Obsługa

Jesteśmy dla Ciebie 24/7

Nasze Centrum Rezerwacji jest dostępne przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Nieważne, po co dzwonisz do nas o północy – by zarezerwować lot do innego miasta na następny dzień lub by powiedzieć, że przegapiłeś swój lot, zawsze ktoś zajmie się Twoim problemem. Co więcej, jeżeli trafisz na zajętą linię, z pewnością, ktoś do Ciebie oddzwoni.

Narzędzia

Właściwe narzędzia

U nas korzystasz z najnowszych technologii np. Smart Connection – dostępne wyłącznie u nas loty przesiadkowe, tańsze niż w jakiejkolwiek innej agencji podróży, Big Flex – dające Ci możliwość porównania cen na następnych 5 miesięcy, czy Alarmy Cenowe – opatentowane przez nas narzędzie, które zawiadomi Cię o pojawieniu się poszukiwanych przez Ciebie ofert, to tylko niektóre z nich.

Kierowniczka Strefy Biznes

Katarzyna Kaczmarek

Kierowniczka Strefy Biznes FRU.PL

Nazywam się Katarzyna Kaczmarek i moim zadaniem jest zapewnienie niezawodności. Jestem Szefową Strefy Biznes FRU.PL.

Wierzę, że podróż i jej przygotowania mogą być przyjemnością. O satysfakcji decyduje zrozumienie, „wsłuchanie się” w Państwa potrzeby. Dedykowany Państwu opiekun pozna Państwa preferencje i przyzwyczajenia. Zapewniamy błyskawiczny serwis – z reguły w 5 minut odpowiadamy na e-maile. Wolą Państwo sam przejrzeć opcje i kupować przez stronę? Świetnie! Otrzymają Państwo swój profil ze zniżkami, a wszystkie rezerwacje i tak będą wnikliwie weryfikowane przez opiekuna – tak na wszelki wypadek.

Dzięki unikatowej technologii i wyszukiwarce „naprawdę najtańszych połączeń”, które wybiły FRU na lidera rynku konsumenckiego w Polsce, Strefa Biznes łączy najwyższe wymagania cenowe Klientów indywidualnych z najwyższym standardem obsługi oczekiwanej przez Państwa firmę - Klienta mającego bardzo szczególne i konkretne potrzeby i ponad wszystko, oczekującego niezawodności obsługi.

Jak dołączyć do Strefy Biznes FRU.PL?

To proste - zero formalności, zero umów.
Po prostu wypełnij formularz, pozwól nam uzgodnić ważne szczegóły i od zaraz korzystaj z przywilejów bycia Klientem Strefy Biznes! Nie musisz kupować setki biletów aby do nas dołączyć!

Skontaktuj się z nami

Korzyści dla Klienta Strefy Biznes

Odprawa

Przeprowadzamy odprawę online

Frequent Flyer

Dodajemy punkty do karty Frequent Flyer

Raporty

Sporządzamy dla Ciebie raporty