X
Ładowanie...

Tanie loty do Europy

Europejskiej podróże w najniższej cenie

Data wylotu

Odkryj tajemnice londyńskiej mgły

Bądź jak Sherlock Holmes – wpadnij na herbatkę do pani Hudson na 221B Baker Street. W poszukiwaniu mrocznych zakamarków przejdź się po Fleet Street, odnajdując ślady Sweeneyego Todda. Londyn to miejsce równie tajemnicze, co magiczne – wizyta na Peronie 9 i ¾ jest tak samo obowiązkowa jak five o’clock i zobaczenie Big Bena.

Paryskie rozkosze

Paryż zna wszystkie odcienie przyjemności – od rozkoszy podniebienia po te mniej nieprzyzwoite rodem z Moulin Rouge. Znajdziesz tu wszystko, jeżeli wiesz, gdzie tego szukać... To najlepsze miejsce na wyjątkowe okazje – romantyczną podróż we dwoje, zaręczyny czy miesiąc miodowy.

Dla spragnionych – sangria na plaży w Barcelonie

Gaudi może i był geniuszem architektury i sprawił, że miasto wygląda niesamowicie – ale Barcelona to o wiele więcej. Hiszpanie i Katalończycy potrafią się bawić jak nikt inny! Masz tylko kilka dni wolnego, a marzysz o słońcu, palmach i plaży? Zostaw problemy za sobą i leć na hiszpańską fiestę.

Przybądź, zobacz i zakochaj się w Rzymie

Gdy przeczytasz słowo „Roma” wspak, wszystko stanie się jasne. Podróżnicy od wieków wrzucają monety do fontanny di Trevi, bo każdy chce tu wrócić. Pewnie nie bez znaczenia są słynne na całym świecie włoskie kawy i kuchnia – ale największy skarb Rzymu to jego atmosfera. Mogą być Paryże i Wenecje – północy, wschodu i zachodu, ale Wieczne Miasto jest jedno.

Moda na Mediolan

Rzym to Wieczne Miasto, ale równie trwałą jest moda na Mediolan. Północ Włoch to Dolomity, Alpy, fantastyczne jeziora i miejsca tak magiczne jak Mediolan. Tu rodziła się opera, tu Ostatnią Wieczerzę namalował Leonardo da Vinci i właśnie w mediolańskiej La Scali wystawiano najlepsze opery – np. Madame Butterfly. Witaj w Lombardii!

Berlin, który nigdy nie zasypia

Berlin ma energię, której pozazdrościć mu mogą znacznie większe miasta. Imprezy są świetne, a berlińczycy – zaskakująco zrelaksowani. Piknik przed parlamentem to nie strajk, a popołudniowy wypad ze znajomymi. Poza tym w Berlinie jest wiele naprawdę niesamowitych i nieoczywistych miejsc!

Odpłyń w Amsterdamie

Czym zaskakuje Amsterdam? Mało kto się spodziewa, że to miasto jest tak klimatyczne i kameralne, a jego atrakcje nie kończą się na coffeshopach i Muzeum Rembrandta. Dzień należy do galerii i filharmonii, do rozrywek poważnych i pouczających, ale nocą zaczyna się trwająca do rana impreza na Leidesplein.