X
Ładowanie...

Tanie linie lotnicze

Data wylotu

Czym są tanie linie lotnicze?

Tanie linie lotnicze to sposób na podróżowanie z niewielkim budżetem. Przewoźnicy określani tym mianem oferują bilety lotnicze w cenach konkurencyjnych w porównaniu z liniami regularnymi, jednak pobierają osobne opłaty za większość dodatkowych usług, takich jak przewóz bagażu rejestrowanego (zwykle darmowa jest tylko jedna sztuka bagażu podręcznego), odprawa na lotnisku, zarezerwowane miejsce lub poczęstunek w trakcie lotu. Specyfiką tanich linii jest rygorystyczne przestrzeganie limitów wymiarów bagażu podręcznego i rejestrowanego, których przekroczenie skutkuje wysokimi dopłatami na lotnisku. Znamienne jest również korzystanie z lotnisk położonych na obrzeżach lub w pewnym oddaleniu od głównych miast docelowych. Jeśli jednak gotowi jesteśmy zrezygnować z części wygód oferowanych przez linie regularne, możemy w bardzo okazyjnych cenach polecieć do wielu europejskich stolic i innych ciekawych miast.

Tanie bilety lotnicze na FRU.PL

Na FRU.PL znajdziesz bilety lotnicze wszystkich najpopularniejszych tanich przewoźników. Nasza wyszukiwarka pozwala porównać konkurencyjne oferty i znaleźć zawsze najtańszy lot. Dajemy Ci również możliwość kupienia w jednej rezerwacji połączeń realizowanych przez różnych przewoźników. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, a także otrzymujesz dostęp do tras, które nie mają tradycyjnych połączeń lotniczych. FRU.PL to również wygoda zakupów - dajemy Ci możliwość kupienia biletów za pomocą różnych form płatności. Nie musisz posiadać karty kredytowej, aby latać!
Sprawdź trasy najpopularniejszych tanich linii lotniczych obsługujących loty z Polski - Wizzair i Ryanair.

Tanie linie lotnicze Wizzair

Tanie linie lotnicze Wizzair

Tanie linie lotnicze Wizzair z główną siedzibą w Budapeszcie są jednym z dwóch (obok Ryanair) największych tanich przewoźników w Europie, obsługujących największe sieci połączeń. Węgierskie linie oferują tanie połączenia lotnicze z Polski i wielu miast Europy Środkowo-Wschodniej do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Francji, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Bułgarii, Gruzji i na Ukrainę. W ofercie tanich linii Wizzair znajdują się również wakacyjne loty z Polski na Cypr i Majorkę, a od listopada 2013 r. również do Egiptu. Główną bazą linii w Polsce są Katowice, ale loty tanimi liniami Wizzair odbywają się również z Warszawy, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Szczecina i Lublina.

Tanie loty Wizzair z Warszawy

Loty Wizzair z Warszawy

Tanie loty Wizzair z Katowic

Loty Wizzair z Katowic

Tanie loty Wizzair z Gdańska

Loty Wizzair z Gdańska

Tanie loty Wizzair z Poznania

Loty Wizzair z Poznania

Tanie loty Wizzair z Wrocławia

Loty Wizzair z Wrocławia

Tanie loty Wizzair ze Szczecina

Loty Wizzair ze Szczecina

Tanie loty Wizzair z Lublina

Loty Wizzair z Lublina

Tanie linie lotnicze Ryanair

Tanie linie lotnicze Ryanair

Tanie linie lotnicze Ryanair to irlandzi przewoźnik z niemal trzydziestoletnią historią i największą siecią tanich połączeń lotniczych w Europie. Ryanair posiada bazy w najpopularniejszych punktach lotniczej mapy Europy - w Londynie, Mediolanie, Brukseli, Barcelonie, Dublinie, a w Polsce stacjonuje we Wrocławiu i Krakowie. Oprócz nich miasta wylotu Ryanair z Polski to: Warszawa, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Łódź, Rzeszów, Bydgoszcz oraz Lublin. Z naszego kraju irlandzkie tanie linie obsługują tanie loty do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji, Norwegii, Danii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Niemiec, Holandii, Belgii i na Węgry. Godne uwagi są wakacyjne tanie loty Ryanair na wyspy: Cypr, Kretę, Kos, Majorkę, Sycylię, Sardynię oraz Maltę.

Tanie loty Ryanair z Warszawy

Loty Ryanair z Warszawy

Tanie loty Ryanair z Wrocławia

Loty Ryanair z Wrocławia

Tanie loty Ryanair z Krakowa

Loty Ryanair z Krakowa

Tanie loty Ryanair z Poznania

Loty Ryanair z Poznania

Tanie loty Ryanair z Gdańska

Loty Ryanair z Gdańska

Tanie loty Ryanair ze Szczecina

Loty Ryanair ze Szczecina

Tanie loty Ryanair z Katowic

Loty Ryanair z Katowic

Tanie loty Ryanair z Łodzi

Loty Ryanair z Łodzi

Tanie loty Ryanair z Rzeszowa

Loty Ryanair z Rzeszowa

Tanie loty Ryanair z Bydgoszczy

Loty Ryanair z Bydgoszczy

Tanie loty Ryanair z Lublina

Loty Ryanair z Lublina