X
Ładowanie...

Tanie loty Aerolines Argentinas

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Aerolines Argentinas

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Aerolines Argentinas Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Aerolines Argentinas

Przewodnik po lotach Aerolines Argentinas

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi Aerolíneas Argentinas często poszukują informacji o tym, jak prawidłowo spakować bagaż podręczny. Należy podkreślić, że linie mają rozmaite przepisy dotyczące wagi i wymiarów bagażu. Co możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Sprawdziliśmy to!

Bagaż podręczny - ubrania, sprzęt elektroniczny i żywność

Chociaż wymiary bagażu podręcznego nie są duże, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na krótki wyjazd linią Aerolíneas Argentinas. W bagażu podręcznym można przewozić ubrania, produkty kosmetyczne, oraz elektronikę, np. aparat fotograficzny czy tablet. Na trasach europejskich nie ma też dużych restrykcji w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Sprawdzone sposoby na spakowanie rzeczy

Bardzo ważna jest technika składania ubrań - spodnie, bluzy i inne niezbędne artykuły można skręcać w ruloniki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w torbie. Sprytnym rozwiązaniem jest założenie na siebie kurtki. A co z produktami kosmetycznymi w formie płynnej? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Balsamy, szampony i tym podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Towary zabronione

Linie lotnicze określają również spis rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Należą do nich m.in. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, nożyczki, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - deskorolki czy wędki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz substancji łatwopalnych - niedopuszczalne jest umieszczanie w bagażu podręcznym amunicji, pistoletów, kusz, gazu czy petard. A co z winem lub brandy? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z zasadami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba również upewnić się czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.