X
Ładowanie...

Tanie loty liniami Air Canada

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air Canada

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air Canada Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Canada

Przewodnik po lotach Air Canada

Linie lotnicze Air Canada

Air Canada to kanadyjskie linie lotnicze powstałe w roku 1939. Główna siedziba znajduje się w Montrealu. Flota Air Canada składa się z 247 samolotów, a 91 nowych samolotów (w przewadze Boeing 787 Dreamliner) jest zamówionych. Ma bardzo rozbudowaną siatkę połączeń po całym świecie. Z Polski Air Canada nie oferuje przelotów bezpośrednich, lecz z przesiadką można dolecieć na każdy kontynent! Szukaj możliwych połączeń poniżej:

Tanie loty Bydgoszcz Air Canada
Tanie loty Gdańsk Air Canada
Tanie loty Kraków Air Canada
Tanie loty Katowice Air Canada
Tanie loty Łódź Air Canada
Tanie loty Lublin Canada
Tanie loty Poznań Air Canada
Tanie loty Rzeszów Air Canada
Tanie loty Szczecin Air Canada
Tanie loty Warszawa Air Canada
Tanie loty Wrocław Air Canada

Air Canada loty

Air Canada ma bardzo bogatą siatkę lotów. Z przesiadką dostaniemy się do wielu kierunków w Azji, Europie, Afryce, Ameryce Północnej, Południowej i Środkowej oraz Australii. Największy odsetek lotów linii lotniczych Air Canada (aż 114 kierunków) wykonywanych jest po Ameryce Północnej.

Wszystkim miłośnikom dalekich podróży po gorących lądach Air Canada oferuje rejsy lotnicze do takich miejsc jak Buenos Aires, George Town, Bridgetown, Philipsburg, Lima, San Jose, Hawana, Santa Clara, Caracas czy Sydney! W ofercie znajdziemy oczywiści doskonałe połączenia do Ameryki Północnej np. na Alaskę, Hawaje, Bahamy, Kolorado, Teksas, Karaiby, Dominikana, Haiti, Bermudy czy Kajmany. Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze trasy linii lotniczych Air Canada:

Tanie loty Boston Air Canada
Tanie loty Buenos Aires Air Canada
Tanie loty Chicago Air Canada
Tanie loty Los Angeles Air Canada
Tanie loty Lima Air Canada
Tanie loty Londyn Air Canada
Tanie loty Monachium Air Canada
Tanie loty Paryż Air Canada
Tanie loty Seul Air Canada
Tanie loty Sydney Air Canada
Tanie loty Tokyo Air Canada

 

Kierunki lotów linii lotniczych Air Canada – kraje

Loty Air Canada do Afryki:

Burkina Faso
Kamerun
Kenia
Kongo
Nigeria
RPA
Rwanda
Senegal
Sierra Leone
Tanzania
Togo
Tunezja
Uganda

Loty Air Canada do Azji: 
Chiny
Indie
Izrael
Japonia
Katar
Korea Południowa
Oman

 

Loty Air Canada do Europy:
Francja
Hiszpania
Irlandia
Niemcy
Szwajcaria
Wielka Brytania
Włochy

 

Loty Air Canada do Ameryki Północnej:
Bermudy
Kanada
Stany Zjednoczone
Loty Air Canada do Australii:
Australia

 

Loty Air Canada do Ameryki Południowej i Środkowej:
Antigua i Barbuda
Antyle
Argentyna
Aruba
Bahamy
Barbados
Brazylia
Chile
Dominikana
Grenada
Gwadelupa
Haiti
Jamajka
Kajmany
Kolumbia
Kostaryka
Kuba
Martynika
Meksyk
Peru
Portoryko
Saint Kitts i Nevis
Saint Lucia
Turks i Caicos
Wyspy Dziewicze
Wenezuela

Jeżeli sam planujesz swoją podniebną przygodę, powinieneś zapoznać się z warunkami dotyczącymi lotów organizowanych przez linie lotnicze Air Canada oraz dowiedzieć się jak kupić bilety lotnicze Air Canada w dobrej cenie.

 

Zakup biletów lotniczych Air Canada

Decydując się na samodzielny lot, możesz zaoszczędzić na biletach lotniczych znaczną sumę pieniędzy, tym bardziej, że Air Canada jako bardzo dobrze prosperujące i silnie rozwinięte linie lotnicze z szeroką siatką połączeń oferują swoim pasażerom atrakcyjne ceny. Jak i kiedy zaplanować zakup biletów lotniczych Air Canada, aby cena ich była niska? Poszukiwanie biletów należy rozpocząć minimum 3 miesiące, a nawet pół roku przed planowaną podróżą. Dlaczego tak wcześnie? Przeważająca część linii lotniczych oferuje bilety w przedsprzedaży w bardzo okazyjnych cenach, aby zachęcić jak największą ilość turystów do ich zakupu. W późniejszych terminach bilety automatycznie drożeją, ponieważ ilość miejsc na pokładzie samolotu jest ograniczona. Są także promocje lotów, w których pozostało parę miejsc, a lot ma odbyć się na dniach. W takich wypadkach ceny również mogą być okazyjne. Warto zainteresować się wcześniejszą rezerwacją biletów. Wszystkie informacje na temat sprzedaży biletów dostępne są na stronach internetowych tanich linii lotniczych.

 

Bilet elektroniczny linii lotniczych Air Canada

Bilet elektroniczny Air Canada to najwygodniejszy sposób na zakup biletów lotniczych. Możesz zaplanować swój dokładnie lot, kupić bilet i wybrać swoje miejsce w kabinie pasażerskiej w jednej łatwej transakcji. Jest to alternatywą do zakupu tradycyjnych papierowych biletów lotniczych. Elektronicznego biletu nie można zgubić ani zapomnieć! E-bilety można nabywać u pośredników lotów, portach lotniczych i biurach Air Canada.

 

Air Canada - bagaż

 

Bagaż podręczny

klasa ekonomiczna: 1 sztuka bagażu podręcznego do max wymiarów 55 x 40 x cm, oraz rzeczy osobiste do 10 kg.
klasa biznes: 1 sztuka bagażu podręcznego do max wymiarów 55 x 40 x cm, oraz rzeczy osobiste do 10 kg.

W cenie biletu obojętnie jakiej klasy lotu, na pokład samolotu wnieść dodatkowo rzeczy osobiste potrzebne podczas podróży, których łączna waga nie przekracza 10 kg.

Damską torebkę, aparat fotograficzny, laptopa lub sprzęt elektroniczny.
Żywność dla dziecka, butelki, itp.
Składany lekki wózek dziecięcy nieprzekraczający 92 cm długości i 25 cm średnicy.
Zakupy nabyte w strefie wolnocłowej.

Uwaga: Nielimitowany wagowo jest wózek inwalidzki, kule lub inny sprzęt ortopedyczny używany przez pasażera oraz leki niezbędne podczas podróży.

Płynne substancje przewożone w bagażu podręcznym nie mogą przekroczyć pojemności 100 ml jedna i muszą być zabezpieczone w foliowej torbie zamykanej na zip do pojemności 1 litra. Asortyment zakupiony na strefie wolnocłowej należy spakować i zapieczętować do przezroczystej torby wraz z rachunkiem, oznaczeniem miejsca i daty zakupu, torby nie wolno otwierać aż do wylądowania samolotu.

 

Bagaż rejestrowany

Klasa ekonomiczna: 1 sztuka do 23 kg masy o maksymalnych wymiarach do 158 cm.
Klasa biznes: 2 sztuki do 23 kg masy o maksymalnych wymiarach do 158 cm każdy.

Uwaga: Bezpłatny limit bagażu jest zależny od trasy, jaką podróżujesz, zapoznaj się ze szczegółowym limitem bagażu na stronie linii lotniczych Air Canada!

 

Bagaż dla dzieci

Dla dzieci w wieku 0-2 lat podczas lotów międzynarodowych należy uiścić opłatę za bilet w wysokości 10% ceny biletu.
Dzieciom poniżej od 0-2 roku życia podróżującym całkowicie za darmo 1 sztuka bagażu rejestrowanego do 10 kg.
Dziecku od 2-12 roku życia przysługuje bagaż do 23 kg.
Dla dziecka można wnieść na pokład samolotu jedzenie i wózek (składany, który musi zmieścić się pod siedzeniem lub w górnej skrytce).
Gondola lub fotelik samochody traktowane są jako rzeczy osobiste, lub nadbagaż, chyba że dziecko ma wykupione siedzenie obok.

Uwaga: dzieci od 8 do 17 lat mogą podróżować bez prawnego opiekuna, można jednak wykupić opiekę na czas trwania lotu.

 

Przewóz zwierząt

Przewóz zwierząt w kabinie jest odpłatny, kosztuje $ 50 lub $ 100 w zależności od kierunku lotu. Koszt przewozu zwierząt w luku bagażowym to $ 105 w jedną stronę.
W kabinie pasażerskiej można przewozić jedynie psy i koty w pojemnikach, które muszą zmieścić się pod siedzeniem samolotu i spełniać następujące wymogi: pies lub kot musi się zmieścić w klatce typu hard - sided do maksymalnych wymiarach 55x40x23 cm lub w klatce soft- sided do maksymalnych wymiarach 55x40x27 cm.
Zwierzęta nie są przewożone do państw: Australii, Kolumbia, Hawaii, Hongkongu, Jamajka, Nowa Zelandia, Peru oraz Wielka Brytania.
Zwierzęta przewożone w luku bagażowym lub lotem Cargo są transportowane w klatce zamykanej na klucz spełniającej wymogi IATA, którą musi zapewnić właściciel zwierzęcia.
Pies przewodnik podróżuje z właścicielem bezpłatnie bez klatki, w uprzęży bez względu na wagę.
Zwierzęta muszą być zaszczepione, zdrowe i zadbane, w przeciwnym razie przewoźnik może odmówić przewozu zwierzęcia.
Należy pamiętać o wcześniejszej rezerwacji dla zwierzęcia.

Uwaga: podróżujący ze zwierzęciem powinni przygotować je wcześniej do lotu według wskazówek przewoźnika. Proszę zapoznać się z wymogami stawianymi przez inne państwa na wwiezienie zwierzęcia. Na odprawę ze zwierzęciem należy przybyć 30 min wcześniej.

 

Air Canada - odprawa

 

Odprawa online jest możliwa z większości lotnisk. Czas odprawy: najwcześniej 24 godziny do 60 minut przed odlotem należy zalogować się na stronie linii lotniczych następnie podać numer kraty kredytowej lub numer biletu elektronicznego, aby mieć dostęp do danych, wybrać miejsce na pokładzie samolotu, wydrukować kartę pokładową w domu lub na lotnisku. Można także okazać mobilną kartę pokładową w telefonie. Bagaż po dotarciu na lotnisko należy zdać w punkcie drop-off.
Odprawa mobilna z telefonu z dostępem do Internetu. Czas odprawy: najwcześniej 24 godziny do 60 minut przed odlotem. Postępuj zgodnie ze wskazówkami. Zaloguj się na stronie linii lotniczych, wprowadź numer lotu lub podaj numer karty kredytowej i wybierz miejsce. W odpowiedzi link przez który dostaniesz się do swojej karty pokładowej. Pamiętaj, że twoje urządzenie mobilne musi posiadać dostęp do Internetu. Kartę pokładową w wersji elektronicznej okaż przy odprawie na lotnisku, a bagaż pozostaw w punkcie drop-off.
Podczas lotów międzynarodowych na lotnisku odprawa przy automatach rozpoczyna się 2 godziny przed i kończy 60 minut przed odlotem. W automatach do samodzielnej odprawy self check-in można dokonać szybkiej odprawy poprzez wybranie miejsca i wydrukowanie karty pokładowej i zdanie bagażu do punktu drop-off.

Uwaga: Dokładne czasy odprawy dostępne na stronie linii lotniczych.

 

Air Canada - flota

 

Flota linii Air Canada składa się z następujących typów samolotów:

Samoloty pasażerskie dalekiego zasięgu: 

12 Boeing 777-300 zasięg: 14 500 km, ilość pasażerów: do 349 miejsc

6 Boeing 777-200 zasięg: 17 400 km, ilość pasażerów: do 272 miejsc

8 Airbus 330-300 zasięg: 10 500 km, ilość pasażerów: do 265 miejsc

27 Boeing 767-300 zasięg: 10 500 km, ilość pasażerów: do 211 miejsc

3 Boeing 767-300 zasięg: 10 500 km, ilość pasażerów: do 250 miejsc

 

Samoloty pasażerskie średniego i krótkiego zasięgu: 

10 Airbus 321-200 zasięg: 4 300 km, ilość pasażerów: do 174 miejsc

41 Airbus 320-200 zasięg: 4 400 km, ilość pasażerów: do 146 miejsc

2 Airbus 319-100 zasięg: 3 860 km, ilość pasażerów: do 126 miejsc

45 Embraer 190 (E90) zasięg: 3 500 km, ilość pasażerów: do 103 miejsc

15 Embraer 175 (E75) zasięg: 2 400 km, ilość pasażerów: do 73 miejsc