X
Ładowanie...

Tanie loty Air China

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
04 lut 11 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air China

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air China Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air China

Przewodnik po lotach Air China

Linie lotnicze Air China

 

Tanie loty Air China - informacje

Mające swoją siedzibę w Pekinie Air China to chińskie narodowe linie lotnicze i dziesiąty największy przewoźnik na świecie o imponującej flocie ponad 260 samolotów. Poza stolicą kraju węzłowymi lotniskami są Chengdu-Shuangliu i Szanghaj-Pudong. Air China może się pochwalić najwyższą wartością rynkową wśród linii lotniczych na świecie, jest także oficjalnym przewoźnikiem władz państwowych. Prestiż firmy podkreśla jej logo, które jest artystycznym obraz mitycznego ptaka feniksa i jednocześnie przekształceniem liter „VIP”. Oferta komunikacyjna linii jest bardzo szeroka – Air China obsługuje większość krajowych portów i, poza Azją, dociera na Bliski wschód, do Europy Zachodniej, Ameryki Północnej i Australii. Dzięki współpracy z firmą dystrybucyjną Amadeus linie oferują pasażerom na całym świecie wygodny system rezerwacji lotów online – dostępne są różne języki i lokalne waluty. Swoim częstym klientom przewoźnik dedykuje program lojalnościowy Phoenix Miles, który obejmuje także klientów linii sojuszu Star Alliance, do którego przewoźnik należy. Air China Cargo zajmuje się transportem towarów do 27 krajów, inne spółki zależne prowadzą techniczną obsługę samolotów i usługi cateringowe na pokładzie. Linie są laureatem wielu nagród przyznawanych przez różne stowarzyszenia i magazyny, które wyróżniły je za komfortowy serwis i pionierskie rozwiązania. W 2010 roku jako pierwszy przewoźnik zagraniczny otrzymały najwyższą nagrodę hiszpańskiej branży turystycznej - „Plaque for Tourist Merit”.

 

Tanie loty Air China - historia

Linie zostały utworzone w 1988 roku w wyniku decyzji rządu o rozbiciu działów operacyjnych chińskiej Cywilnej Administracji Lotniczej (CAAC) na 6 osobnych przedsiębiorstw – Air China miała odpowiadać za loty międzykontynentalne. W 2002 roku firma połączyła się z Narodową Chińską Korporacją Lotniczą (CNAC) i China Southwest Airlines. Dwa lata później Air China pojawiła się na giełdzie w Hongkongu i Londynie, a w 2006 roku w Szanghaju. Kolejny rok przyniósł liniom członkostwo globalnego sojuszu Star Alliance i znacznie wzbogacił ofertę komunikacyjną przewoźnika. W 2011 roku Air China przejęła kontrolę nad rodzimymi Shenzhen Airlines, co pozwoliło na wzmocnienie sieci połączeń regionalnych. W 2010 firma jako pierwsza linia lotnicza w Chinach wprowadziła system biletów mieszanych, których cena pokrywa lot w rodzimych granicach i transfer autobusowy. Pierwsze bilet tego typu zapewnił przejazd z miasta Tiencin na lotnisko w Pekinie i wybrany stamtąd krajowy lot.

 

Tanie loty Air China - loty

W aktualnej ofercie przewoźnika nie ma lotów z Polski, ale już z Frankfurtu nad Menem czy Londynu dolecimy do Nowego Jorku, Los Angeles, Sydney, Tokio, Seulu, Bangkoku, jak również do Pekinu i innych miast chińskich. Poniżej przedstawiamy Państwu najciekawsze połączenia Air China, z wylotem z polskich miast.

Tanie loty Bangkok Air China
Tanie loty Hanoi Air China
Tanie loty Hongkong Air China
Tanie loty Melbourne Air China
Tanie loty Osaka Air China
Tanie loty Pekin Air China
Tanie loty Phuket Air China
Tanie loty Seul Air China
Tanie loty Singapur Air China
Tanie loty Szanghaj Air China
Tanie loty Tokyo Air China

 

Miasta z których pośrednio, można lecieć z Air China

Tanie loty Gdańsk Air China
Tanie loty Katowice Air China
Tanie loty Kraków Air China
Tanie loty Poznań Air China
Tanie loty Warszawa Air China
Tanie loty Wrocław Air China

 

Tanie loty Air China - bagaż

Podstawowym limitem wagowym dla rejestrowanego bagażu bezpłatnego jest 40 kg dla klasy pierwszej, 30 kg dla klasy biznes i 20 kg dla klasy ekonomicznej.

Podczas lotów krajowych pasażerowie klasy biznes i klasy ekonomicznej mogą mieć przy sobie jeden mały bagaż podręczny ważący do 5 kg (w klasie pierwszej – dwa takie bagaże, do 5 kg każdy). Podczas lotów międzynarodowych w klasie pierwszej i biznes linie dopuszczają dwa małe bagaże, każdy nieprzekraczający 8 kg (w klasie ekonomicznej – dwa, do 5 kg każdy).

 

Tanie loty Air China - dodatkowe usługi na pokładzie

Od listopada 2011 roku linie lotnicze Air China jako pierwszy krajowy przewoźnik oferują na pokładzie internet Wi-Fi. Wysoki komfort podróży zapewniają też dostępne w klasie pierwszej łóżka i rozkładane do pozycji leżącej wygodne fotele w klasie biznes. Lot w tych klasach umila także nowy interaktywny system udostępniający szeroki wybór filmów, muzyki i gier online. Pokładowe menu dla obu klas to międzynarodowe dania w zestawach do wyboru.