X
Ładowanie...

Tanie loty Air India

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Loty Air India

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Air India

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air India Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air India

Przewodnik po lotach Air India

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Air India często szukają informacji o tym, jak prawidłowo spakować bagaż podręczny. Należy zauważyć, że linie mają różne normy dotyczące wagi i wymiarów bagażu. Co możemy włożyć do torby? Czego z kolei nie wolno ze sobą zabierać? Sprawdziliśmy to!

Co można wnosić na pokład

Chociaż wymiary walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są pokaźne, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na szybką wycieczkę linią Air India. Do bagażu podręcznego można schować elementy garderoby, produkty kosmetyczne, oraz sprzęt elektroniczny, np. aparat fotograficzny czy laptopa. Na trasach obejmujących obszar UE nie ma też dużych restrykcji w przewożeniu jedzenia - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Najlepsze sposoby na oszczędzenie miejsca

Kluczowa okazuje się metoda składania ubrań - spodnie, koszule i inne niezbędne artykuły można skręcać w wałeczki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Cenną wskazówką jest założenie na siebie bluzy. A co z artykułami kosmetycznymi w płynie? Linie lotnicze dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Balsamy, żele pod prysznic i inne podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Tego nie wniesiesz na pokład

Linie lotnicze wyznaczają także katalog rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Chodzi tu przede wszystkim o niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, noże, skalpele, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy wędki. Do walizki nie można pakować broni oraz materiałów łatwopalnych - niedopuszczalne jest wkładanie do bagażu nabojów, karabinów, kusz, gazu czy rac. A co z whisky lub szampanem? W takiej sytuacji należy kierować się ogólnymi przepisami dotyczącymi wwozu płynów, ale warto również upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.