X
Ładowanie...

Tanie loty Air Namibia

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Air Namibia

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air Namibia Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air Namibia

Przewodnik po lotach Air Namibia

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Air Namibia często zastanawiają się, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby odpowiadał wymogom przewoźnika. Warto zauważyć, że linie mają różne przepisy dotyczące gabarytów bagażu. Co możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można przewozić? Przedstawiamy praktyczne wskazówki!

Co można przewozić

Pomimo że wymiary bagażu podręcznego nie są duże, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią Air Namibia. W bagażu podręcznym można przewozić odzież, kosmetyki, a także sprzęt elektroniczny, np. kamerę czy notebook. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu jedzenia - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Najlepsze sposoby na spakowanie rzeczy

Niezwykle ważna jest metoda układania odzieży - spodnie, bluzy i inne niezbędne artykuły można zwijać w wałeczki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Sprytnym rozwiązaniem jest założenie na siebie okryć wierzchnich. A co z kosmetykami w formie płynnej? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Kremy, żele pod prysznic i inne tego typu produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Towary zabronione

Linie lotnicze wyznaczają także katalog rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Należą do nich m.in. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - żyletki, ostrza, skalpele, a także sprzęt sportowy - kije golfowe czy wędki. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji pirotechnicznych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym amunicji, rewolwerów, kusz, dynamitu czy petard. A co z winem lub szampanem? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale trzeba również sprawdzić czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.