X
Ładowanie...

Tanie loty Air Niugini

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Air Niugini

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air Niugini Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air Niugini

Przewodnik po lotach Air Niugini

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Air Niugini niejednokrotnie zastanawiają się, jak prawidłowo spakować bagaż podręczny. Należy zauważyć, że każdy operator wyznacza inne wymiary oraz wagę bagażu. Co możemy spakować do walizki? Czego absolutnie nie można przewozić? Sprawdziliśmy to!

Bagaż podręczny - odzież, elektronika i żywność

Chociaż gabaryty bagażu podręcznego nie są duże, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią Air Niugini. W bagażu podręcznym można przewozić elementy garderoby, produkty kosmetyczne, jak również elektronikę, np. kamerę czy laptopa. U przewoźników obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu jedzenia - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Sprawdzone sposoby na oszczędzenie miejsca

Niezwykle ważna jest technika składania odzieży - spodnie, koszulki i inne niezbędne artykuły najlepiej zwijać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Sprytnym rozwiązaniem jest założenie na siebie bluzy. A co z produktami kosmetycznymi w płynie? Operatorzy dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Balsamy, szampony i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Tego nie wniesiesz na pokład

Operatorzy określają także spis rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Należą do nich m.in. niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, noże, skalpele, a także artykuły sportowe - deskorolki czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji łatwopalnych - niedopuszczalne jest wkładanie do bagażu pocisków, rewolwerów, kusz, dynamitu czy petard. A co z winem lub piwem? Tutaj należy kierować się ogólnymi przepisami odnośnie wwozu płynów, ale warto także upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.