X
Ładowanie...

Tanie loty Air Pacific

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air Pacific

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air Pacific Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air Pacific

Przewodnik po lotach Air Pacific

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Fiji Airways niejednokrotnie poszukują informacji o tym, jak dobrze spakować bagaż podręczny. Należy zauważyć, że linie mają rozmaite normy dotyczące gabarytów bagażu. Jakie rzeczy możemy wnieść na pokład samolotu? Czego z kolei nie wolno ze sobą zabierać? Sprawdziliśmy to!

Bagaż podręczny - ubrania, sprzęt elektroniczny i żywność

Pomimo że wymiary walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są duże, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na szybką wycieczkę linią Fiji Airways. Do bagażu podręcznego można zapakować ubrania, produkty kosmetyczne, jak również elektronikę, np. kamerę czy laptopa. Na trasach obejmujących obszar UE nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu jedzenia - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Najlepsze sposoby na oszczędzenie miejsca

Niezwykle ważna jest metoda układania odzieży - t-shirty, koszule i inne niezbędne artykuły najlepiej zwijać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Sprytnym rozwiązaniem jest założenie na siebie bluzy. A co z produktami kosmetycznymi w formie płynnej? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Kremy, żele pod prysznic i inne tego typu artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Czego nie można przewozić w linii Fiji Airways

Operatorzy wyznaczają także spis rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Należą do nich m.in. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - golarki, noże, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - łyżwy czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji łatwopalnych - niedopuszczalne jest wkładanie do bagażu pocisków, rewolwerów, pałek teleskopowych, fajerwerków czy rac. A co z wódką lub szampanem? Tutaj należy działać zgodnie z przepisami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba również sprawdzić czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.