X
Ładowanie...

Tanie loty Air Philippines

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 gru 20 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air Philippines

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air Philippines Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Air Philippines

Przewodnik po lotach Air Philippines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Airphil Express często szukają informacji o tym, jak dobrze spakować bagaż podręczny. Należy zauważyć, że każdy operator wyznacza inne wymiary oraz ciężar bagażu. Jakie przedmioty możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można przewozić? Prezentujemy praktyczne porady!

Bagaż podręczny - ubrania, elektronika i produkty spożywcze

Pomimo że gabaryty bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na kilkudniowy wypad linią Airphil Express. W bagażu podręcznym można przewozić elementy garderoby, produkty kosmetyczne, oraz sprzęt elektroniczny, np. kamerę czy laptopa. Na trasach europejskich nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu jedzenia - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Jak pakować bagaż podręczny?

Kluczowa okazuje się metoda układania odzieży - t-shirty, koszulki i inne niezbędne artykuły najlepiej zwijać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Sprytnym rozwiązaniem jest założenie na siebie kurtki. A co z kosmetykami w formie płynnej? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Balsamy, żele pod prysznic i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Tego nie wniesiesz na pokład

Linie lotnicze określają również spis rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Chodzi tu przede wszystkim o niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, nożyczki, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - łyżwy czy sprzęt do jazdy konnej. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz materiałów pirotechnicznych - zakazane jest wkładanie do bagażu pocisków, rewolwerów, broni kulkowej, fajerwerków czy petard. A co z whisky lub brandy? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z przepisami odnośnie wwozu płynów, ale warto także zweryfikować czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.