X
Ładowanie...

Tanie loty Air Seychelles

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Air Seychelles

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air Seychelles Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air Seychelles

Przewodnik po lotach Air Seychelles

Linie lotnicze Air Seychelles

Narodowy przewoźnik Republiki Seszeli istnieje od 1977 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na wypoczynkową popularność wysp. Oferuje dziś połączenia krajowe i międzynarodowe, jego węzłowym lotniskiem jest port na wyspie Mahé, a węzłem rezerwowym podparyskie lotnisko Charles’a de Gaulle’a. Linie Air Seychelles operują maszynami typu Boeing 767-300ER, Boeing 767-200ER oraz DHC-6 Twin Otter na trasach łączących porty w Mahé i Praslin z miastami Europy Zachodniej, Johannesburgiem, Cape Town, Bangkokiem, Singapurem, Bahrainem i Mauritiusem. Swoim częstym pasażerom firma poleca program Seychelles Plus, w ramach którego mogą oni liczyć na promocyjny lot, podwyższony standard podróży lub powiększony limit bagażu. Umowy code-share łączą przewoźnika z liniami Air France i emirackimi Etihad Airways. Air Seychelles obsługują jedną z najmłodszych flot na Oceanie Indyjskim.

 

Air Seychelles - historia

Powstałe w 1977 roku seszelskie linie w całości należą do rodzimego rządu. Pierwsze regularne loty przewoźnika odbyły się w latach 80-tych na trasach do Londynu i Frankfurtu nad Menem. Pod koniec 2011 roku linie Air Seychelles zakończyły współpracę z brytyjskim rządem, w ramach której przewoźnik prowadził regularne loty pomiędzy Anglią a zależnymi od niej Falklandami i Wyspą Wniebowstąpienia.

 

Air Seychelles - loty z Polski

W ofercie przewoźnika nie ma bezpośrednich połączeń lotniczych z Polski, ale na seszelskie wyspy Mahé i Praslin możemy się dostać już z portu we Frankfurcie nad Menem oraz z Londynu, Paryża, Florencji, Mediolaniu, Bolonii czy Rzymu.

 

Air Seychelles - bagaż

Pasażerowie podróżujący w klasie biznes mogą wnieść na pokład samolotu bagaż podręczny o wadze do 10 kg, limit wagowy dla klasy ekonomicznej to 7 kg. Dodatkowo można mieć przy sobie jedną sztukę bagażu o wymiarach maksymalnych 55cm x 40cm x 20cm i ważącą do 7 kg – bagaż ten musi zmieścić się pod fotelem pasażera. Limity wagowe bagażu rejestrowanego to 30 kg dla klasy biznes i 23 kg dla klasy ekonomicznej. Podróżujący z dzieckiem do 23 miesiąca życia mogą bezpłatnie zarejestrować dodatkowe 10 kg bagażu. Limit darmowego przewozu sprzętu sportowego dla obu klas to 20 kg.

 

Dodatkowe usługi na pokładzie

Podróżujący liniami Air Seychelles mają do wyboru dwie klasy rezerwacyjne: biznes i ekonomiczną. Klasa biznes oferuje pasażerom wyrafinowane menu bazujące m.in. na lokalnych owocach, przyprawach i alkoholach, komfortowe skórzane siedzenia z funkcją masażu, koce i poduszki, szeroki wybór gazet, magazynów i multimedialnej rozrywki. Ciekawostką jest specjalne wyposażenie toalet dostępne jedynie na pokładach samolotów Air Seychelles. Pasażerowie klasy ekonomicznej także podróżują komfortowo: siedzą w wygodnych fotelach z podnóżkiem, mają do wyboru dwie karty menu i bezpłatne napoje, mogą oglądać filmy, programy telewizyjne lub słuchać muzyki. Klienci linii lotniczych Air Seychelles mają także możliwość skorzystania z oferty pokładowego sklepu wolnocłowego.