X
Ładowanie...

Tanie loty Air Vanuatu

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
21 kwi 28 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Air Vanuatu

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Air Vanuatu Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Air Vanuatu

Przewodnik po lotach Air Vanuatu

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi Air Vanuatu niejednokrotnie zastanawiają się, jak dobrze spakować bagaż podręczny. Należy podkreślić, że każda linia wyznacza inne wymiary oraz wagę bagażu. Jakie rzeczy możemy wnieść na pokład samolotu? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Prezentujemy praktyczne wskazówki!

Bagaż podręczny - odzież, elektronika i produkty spożywcze

Chociaż rozmiary walizek dopuszczonych do wniesienia na pokład nie są pokaźne, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na szybką wycieczkę linią Air Vanuatu. Do bagażu podręcznego można zapakować ubrania, kosmetyki, a także elektronikę, np. aparat fotograficzny czy notebook. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Pakuj się ekonomicznie

Kluczowa okazuje się technika składania ubrań - bieliznę, koszulki i inne niezbędne artykuły najlepiej skręcać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Sprytnym rozwiązaniem jest założenie na siebie okryć wierzchnich. A co z artykułami kosmetycznymi w formie płynnej? Operatorzy pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Mleczka, żele pod prysznic i inne tego typu produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Towary zabronione

Odpowiednie przepisy określają także katalog rzeczy, których nie można mieć w bagażu podręcznym. Należą do nich m.in. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, ostrza, skalpele, a także artykuły sportowe - łyżwy czy sprzęt do jazdy konnej. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz materiałów pirotechnicznych - zakazane jest wkładanie do bagażu pocisków, karabinów, pałek teleskopowych, fajerwerków czy petard. A co z wódką lub brandy? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z przepisami dotyczącymi wwozu płynów, ale trzeba również upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.