X
Ładowanie...

Tanie loty Asiana Airlines

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
02 lut 09 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Asiana Airlines

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Asiana Airlines Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Asiana Airlines

Przewodnik po lotach Asiana Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Asiana Airlines często szukają informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby spełniał wymogi przewoźnika. Warto podkreślić, że każdy operator wyznacza inny rozmiar oraz wagę bagażu. Jakie przedmioty możemy spakować do walizki? Czego z kolei nie wolno ze sobą zabierać? Przedstawiamy praktyczne wskazówki!

Bagaż podręczny - odzież, elektronika i produkty spożywcze

Pomimo że rozmiary bagażu podręcznego nie są duże, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na weekendowy wypad linią Asiana Airlines. Do bagażu podręcznego można zapakować ubrania, produkty kosmetyczne, a także elektronikę, np. aparat fotograficzny czy laptopa. U przewoźników obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Jak zmieścić wszystkie rzeczy?

Kluczowa okazuje się technika układania ubrań - t-shirty, koszulki i inne niezbędne artykuły można zwijać w ruloniki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Natomiast okrycia wierzchnie, np. kurtkę można założyć na siebie. A co z kosmetykami w płynie? Linie lotnicze dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Mleczka, żele pod prysznic i inne tego typu artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Czego nie można przewozić w linii Asiana Airlines

Odpowiednie przepisy wyznaczają również spis rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Należą do nich m.in. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - golarki, ostrza, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - deskorolki czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz materiałów łatwopalnych - niedopuszczalne jest umieszczanie w bagażu podręcznym amunicji, karabinów, pałek teleskopowych, gazu czy rac. A co z whisky lub piwem? Tutaj należy działać zgodnie z zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale warto także zweryfikować czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.