X
Ładowanie...

Tanie loty Bahamasair

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Bahamasair

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Bahamasair Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Bahamasair

Przewodnik po lotach Bahamasair

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Bahamasair często szukają informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby odpowiadał wymaganiom przewoźnika. Warto podkreślić, że każda linia określa inne wymiary oraz wagę bagażu. Jakie rzeczy możemy spakować do torby? Czego z kolei nie wolno przewozić? Sprawdziliśmy to!

Bagaż podręczny - ubrania, sprzęt elektroniczny i produkty spożywcze

Pomimo że wymiary bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na krótki wyjazd linią Bahamasair. Do bagażu podręcznego można schować ubrania, kosmetyki, oraz sprzęt elektroniczny, np. lustrzankę czy laptopa. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu jedzenia - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Jak pakować bagaż podręczny?

Kluczowa okazuje się metoda układania ubrań - spodnie, koszulki i inne niezbędne artykuły można zwijać w wałeczki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w torbie. Cenną wskazówką jest założenie na siebie bluzy. A co z kosmetykami w formie płynnej? Operatorzy pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Kremy, szampony i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Tego nie wniesiesz na pokład

Linie lotnicze określają także katalog rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Należą do nich np. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - golarki, ostrza, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy sprzęt do jazdy konnej. Do walizki nie można pakować broni oraz materiałów łatwopalnych - niedopuszczalne jest wkładanie do bagażu amunicji, karabinów, pałek teleskopowych, fajerwerków czy rac. A co z whisky lub brandy? W takiej sytuacji należy kierować się ogólnymi przepisami dotyczącymi wwozu płynów, ale warto także upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia takich produktów.