X
Ładowanie...

Tanie loty liniami Blue Air

już od

08 sie 15 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Blue Air

Polska Dowolne miasto

Bilety lotnicze Blue Air Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Blue Air

Przewodnik po lotach Blue Air

Tanie linie lotnicze Blue Air

Tanie loty Blue Air to pierwsze w Rumunii w 100% prywatne przedsiębiorstwo lotnicze. Węzłowym lotniskiem linii jest port Bukareszt-Băneasa, skąd przewoźnik prowadzi loty do Larnaki na Cyprze oraz do większych miast Europy Zachodniej. Flota Blue Air to 9 maszyn, głównie są to Boeingi 737-400. Przewoźnik dedykuje swoim pasażerom program lojalnościowy myBlue, prowadzi specjalną obsługę VIP-ów oraz firm. Poza ofertą lotów pasażerskich linie oferują także rezerwacje czarterów i transport ładunków.

 

Tanie loty Blue Air - historia

Linie Blue Air powstały 13 grudnia 2004 roku a ich ofertą stały się tanie loty pasażerskie do głównych miast Europy. Wraz z kupnem nowych samolotów stopniowo poszerzała się oferta komunikacyjna firmy, ruszyły połączenia z lotnisk w Băcau, Sybinu i Klużu-Napoki do miast włoskich, niemieckich i hiszpańskich. W 2008 roku odbył się pierwszy lot przewoźnika poza Rumunią, na trasie Bruksela – Londyn. W ciągu pierwszych 5 lat istnienia linie Blue Air przewiozły ponad 2 mln pasażerów.

 

Tanie Blue Air - loty z Polski

Przewoźnik nie oferuje bezpośrednich wylotów z Polski. Z najbliższego naszym granicom rumuńskiego lotniska w Kluż-Napoce możemy nabyć tanie bilety lotnicze do Rzymu i Dublina, a z Sybinu do Madrytu. Z głównego węzła linii w Bukareszcie mamy korzystne cenowo bilety lotnicze do Dublina, a także do Larnaki, Londynu, Barcelony, Walencji, Madrytu, Malagi, Lizbony, Paryża, Nicei, Brukseli, Neapolu, Rzymu, Bolonii, Wenecji, Mediolanu i Katanii.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze połączenia tanich linii lotniczych Blue Air:

Tanie loty Blue Air Barcelona
Tanie loty Blue Air Birmingham
Tanie loty Blue Air Boston
Tanie loty Blue Air Katania
Tanie loty Blue Air Lizbona
Tanie loty Blue Air Londyn
Tanie loty Blue Air Paryż
Tanie loty Blue Air Rzym
Tanie loty Blue Air Saloniki
Tanie loty Blue Air Turyn

 

Tanie loty Blue Air - bagaż

Pasażer ma prawo zarejestrować do czterech sztuk bagażu o maksymalnej wadze jednej sztuki do 32 kg i wymiarach nie większych niż 100cm x 80cm x 30cm; w zależności od terminu podróży opłata za jedną sztukę bagażu wynosi 17 € lub 20 €. Dzieciom, które nie przekroczyły drugiego roku życia, przysługuje bezpłatny bagaż do 32 kg. Za przewóz roweru zapłacimy 25 €. Bagaż podręczny nie może przekraczać wagi 7 kg i wymiarów 55cm x 40cm x 20cm, można mieć przy sobie także laptopa – również w powyższych granicach wymiarowych.

 

Tanie loty Blue Air - Dodatkowe usługi na pokładzie

Mimo oferty tanich biletów lotniczych linie Blue Air zapewniają komfortowy lot także pasażerom ceniącym prestiż i wysoki standard podróży. Klientom biznesowym proponują specjalne warunki odprawy i salon VIP na lotnisku w Bukareszcie.