X
Ładowanie...

Tanie loty Blue Air

już od 16 zł
28 sty 04 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Polska

Dowolne miasto

Bilety lotnicze Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Poznań
30 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
04 lut (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Poznań
30 sty (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
06 lut (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
05 lut (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Aarhus
08 lut (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
25 sty (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
29 sty (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Blue Air

Przewodnik po lotach Blue Air

Linie lotnicze Blue Air

Blue Air to pierwsze w Rumunii w 100% prywatne przedsiębiorstwo lotnicze. Węzłowym lotniskiem linii jest port Bukareszt-Băneasa, skąd przewoźnik prowadzi loty do Larnaki na Cyprze oraz do większych miast Europy Zachodniej. Flota Blue Air to 9 maszyn, głównie są to Boeingi 737-400. Przewoźnik dedykuje swoim pasażerom program lojalnościowy myBlue, prowadzi specjalną obsługę VIP-ów oraz firm. Poza ofertą lotów pasażerskich linie oferują także rezerwacje czarterów i transport ładunków.

 

Blue Air - historia

Linie Blue Air powstały 13 grudnia 2004 roku a ich ofertą stały się tanie loty pasażerskie do głównych miast Europy. Wraz z kupnem nowych samolotów stopniowo poszerzała się oferta komunikacyjna firmy, ruszyły połączenia z lotnisk w Băcau, Sybinu i Klużu-Napoki do miast włoskich, niemieckich i hiszpańskich. W 2008 roku odbył się pierwszy lot przewoźnika poza Rumunią, na trasie Bruksela – Londyn. W ciągu pierwszych 5 lat istnienia linie Blue Air przewiozły ponad 2 mln pasażerów.

 

Blue Air - loty z Polski

Przewoźnik nie oferuje bezpośrednich wylotów z Polski. Z najbliższego naszym granicom rumuńskiego lotniska w Kluż-Napoce możemy nabyć tanie bilety lotnicze do Rzymu i Dublina, a z Sybinu do Madrytu. Z głównego węzła linii w Bukareszcie mamy korzystne cenowo bilety lotnicze do Dublina, a także do Larnaki, Londynu, Barcelony, Walencji, Madrytu, Malagi, Lizbony, Paryża, Nicei, Brukseli, Neapolu, Rzymu, Bolonii, Wenecji, Mediolanu i Katanii.

 

Blue Air - bagaż

Pasażer ma prawo zarejestrować do czterech sztuk bagażu o maksymalnej wadze jednej sztuki do 32 kg i wymiarach nie większych niż 100cm x 80cm x 30cm; w zależności od terminu podróży opłata za jedną sztukę bagażu wynosi 17 € lub 20 €. Dzieciom, które nie przekroczyły drugiego roku życia, przysługuje bezpłatny bagaż do 32 kg. Za przewóz roweru zapłacimy 25 €. Bagaż podręczny nie może przekraczać wagi 7 kg i wymiarów 55cm x 40cm x 20cm, można mieć przy sobie także laptopa – również w powyższych granicach wymiarowych.

 

Dodatkowe usługi na pokładzie

Mimo oferty tanich biletów lotniczych linie Blue Air zapewniają komfortowy lot także pasażerom ceniącym prestiż i wysoki standard podróży. Klientom biznesowym proponują specjalne warunki odprawy i salon VIP na lotnisku w Bukareszcie.