X
Ładowanie...

Tanie loty Cebu Pacific Air

LANGM_JS_LP_PRICE_FROM LANGM_JS_LP_NO_PRICE

Opłata serwisowa naliczana w zależności od typu lotu: 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty Cebu Pacific Air

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Cebu Pacific Air Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Cebu Pacific Air

Przewodnik po lotach Cebu Pacific Air

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych Cebu Pacific często poszukują informacji o tym, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby odpowiadał wymogom przewoźnika. Należy podkreślić, że każda linia określa inne wymiary oraz ciężar bagażu. Jakie rzeczy możemy spakować do torby? Czego z kolei nie wolno przewozić? Przedstawiamy praktyczne informacje!

Najważniejsze reguły

Chociaż wymiary bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak przy odrobinie sprytu można zmieścić wszystkie rzeczy np. na szybką wycieczkę linią Cebu Pacific. Do bagażu wnoszonego na pokład samolotu można schować ubrania, produkty kosmetyczne, a także sprzęt elektroniczny, np. lustrzankę czy tablet. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu produktów spożywczych - wyjątek stanowią produkty, które szybko ulegają zepsuciu.

Pakuj się ekonomicznie

Bardzo ważna jest metoda układania odzieży - spodnie, koszulki i inne elementy garderoby najlepiej skręcać w ruloniki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w torbie. Cenną wskazówką jest założenie na siebie bluzy. A co z produktami kosmetycznymi w płynie? Przepisy dotyczące bagażu podręcznego pozwalają przewozić je w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Kremy, szampony i tym podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych pojemników.

Tego nie wniesiesz na pokład

Linie lotnicze wyznaczają także katalog rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Chodzi tu między innymi o niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, ostrza, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - kije golfowe czy rzutki. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz materiałów pirotechnicznych - zakazane jest umieszczanie w bagażu podręcznym amunicji, rewolwerów, pałek teleskopowych, fajerwerków czy rac. A co z wódką lub brandy? Tutaj należy kierować się ogólnymi przepisami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba również upewnić się czy kraj, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.