X
Ładowanie...

Tanie loty China Airlines

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty China Airlines

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze China Airlines Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje China Airlines

Przewodnik po lotach China Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści korzystający z linii lotniczych China Airlines niejednokrotnie zastanawiają się, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby odpowiadał wymogom przewoźnika. Warto zauważyć, że linie mają rozmaite normy dotyczące gabarytów bagażu. Jakie przedmioty możemy spakować do walizki? Czego absolutnie nie można ze sobą zabierać? Sprawdziliśmy to!

Bagaż podręczny - ubrania, sprzęt elektroniczny i żywność

Chociaż wymiary bagażu podręcznego nie są duże, to jednak pozwalają na zapakowanie wszystkich niezbędnych rzecz np. na kilkudniowy wypad linią China Airlines. Do bagażu podręcznego można zapakować odzież, kosmetyki, oraz elektronikę, np. lustrzankę czy notebook. U przewoźników obsługujących Unię Europejską nie ma też szczególnych ograniczeń w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach, które szybko się psują.

Pakuj się ekonomicznie

Niezwykle istotna jest technika układania odzieży - spodnie, koszule i inne niezbędne artykuły najlepiej zwijać w ruloniki, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca w torbie. Sprytnym rozwiązaniem jest założenie na siebie okryć wierzchnich. A co z produktami kosmetycznymi w płynie? Operatorzy dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po sto ml. Mleczka, szampony i tym podobne artykuły najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Tego nie wniesiesz na pokład

Operatorzy wyznaczają również katalog rzeczy, których nie można wnosić na pokład samolotu. Należą do nich m.in. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, ostrza, strzykawki z igłą, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy sprzęt do jazdy konnej. Na pokład samolotu nie można też wnosić broni oraz substancji łatwopalnych - niedopuszczalne jest umieszczanie w bagażu podręcznym pocisków, pistoletów, broni kulkowej, fajerwerków czy rac. A co z whisky lub szampanem? W takiej sytuacji należy kierować się ogólnymi przepisami odnośnie wwozu płynów, ale trzeba także sprawdzić czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia alkoholu.