X
Ładowanie...

Tanie loty China Eastern Airlines

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
21 kwi 28 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty China Eastern Airlines

Polska Dowolne miasto

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze China Eastern Airlines Polska

Dowolne miasto
Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje China Eastern Airlines

Przewodnik po lotach China Eastern Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi China Eastern Airlines niejednokrotnie zastanawiają się, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby spełniał wymogi przewoźnika. Należy zauważyć, że linie mają różne przepisy dotyczące wagi i wymiarów bagażu. Co możemy spakować do walizki? Czego absolutnie nie można przewozić? Sprawdziliśmy to!

Co można przewozić

Chociaż rozmiary bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na kilkudniowy wyjazd linią China Eastern Airlines. Do bagażu podręcznego można zapakować odzież, kosmetyki, jak również elektronikę, np. aparat fotograficzny czy tablet. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Najlepsze sposoby na oszczędzenie miejsca

Niezwykle ważna jest metoda układania odzieży - spodnie, koszule i inne elementy garderoby najlepiej skręcać w wałeczki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Cenną wskazówką jest założenie na siebie bluzy. A co z artykułami kosmetycznymi w formie płynnej? Linie lotnicze dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Balsamy, żele pod prysznic i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Czy do samolotu China Eastern Airlines wniesiemy golarki, noże lub igły

Odpowiednie przepisy określają również katalog rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Chodzi tu przede wszystkim o niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, ostrza, skalpele, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy wędki. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji łatwopalnych - niedopuszczalne jest umieszczanie w bagażu podręcznym pocisków, karabinów, pałek teleskopowych, dynamitu czy petard. A co z wódką lub szampanem? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale trzeba również upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.