gs
X
Ładowanie...

Tanie loty China Eastern Airlines

już od 1773 zł
25 lis 02 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty China Eastern Airlines

Polska
Dowolne miasto

Bilety lotnicze China Eastern Airlines Polska

Dowolne miasto
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
02 gru (nie)
Air France
Szanghaj
10 gru (pon)
Air France
Warszawa
10 sty (czw)
Air France
Szanghaj
16 sty (śro)
Air France
Warszawa
02 gru (nie)
Air France
Szanghaj
07 gru (pią)
Air France
Warszawa
04 gru (wto)
Air France
Szanghaj
09 gru (nie)
Air France
Warszawa
04 gru (wto)
Air France
Szanghaj
11 gru (wto)
Air France
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje China Eastern Airlines

Przewodnik po lotach China Eastern Airlines

Pakujemy bagaż podręczny - wskazówki dla turystów

Turyści wybierający podróże liniami lotniczymi China Eastern Airlines niejednokrotnie zastanawiają się, jak należy spakować bagaż podręczny, żeby spełniał wymogi przewoźnika. Należy zauważyć, że linie mają różne przepisy dotyczące wagi i wymiarów bagażu. Co możemy spakować do walizki? Czego absolutnie nie można przewozić? Sprawdziliśmy to!

Co można przewozić

Chociaż rozmiary bagażu podręcznego nie są pokaźne, to jednak dzięki kilku praktycznym trikom można zmieścić wszystkie rzeczy np. na kilkudniowy wyjazd linią China Eastern Airlines. Do bagażu podręcznego można zapakować odzież, kosmetyki, jak również elektronikę, np. aparat fotograficzny czy tablet. U operatorów obsługujących Unię Europejską nie ma też rygorystycznych wymagań w przewożeniu produktów spożywczych - chyba, że mowa o artykułach szybko psujących się.

Najlepsze sposoby na oszczędzenie miejsca

Niezwykle ważna jest metoda układania odzieży - spodnie, koszule i inne elementy garderoby najlepiej skręcać w wałeczki, co pozwala zapakować jeszcze więcej rzeczy. Cenną wskazówką jest założenie na siebie bluzy. A co z artykułami kosmetycznymi w formie płynnej? Linie lotnicze dopuszczają przewożenie ich w pojemnikach maksymalnie po 100 ml. Balsamy, żele pod prysznic i tym podobne produkty najlepiej jest przełożyć do mniejszych opakowań.

Czy do samolotu China Eastern Airlines wniesiemy golarki, noże lub igły

Odpowiednie przepisy określają również katalog rzeczy, których nie można pakować do walizki podręcznej. Chodzi tu przede wszystkim o niektóre akcesoria kosmetyczne lub lecznicze - brzytwy, ostrza, skalpele, a także sprzęt sportowy - deskorolki czy wędki. Do walizki nie można pakować broni oraz substancji łatwopalnych - niedopuszczalne jest umieszczanie w bagażu podręcznym pocisków, karabinów, pałek teleskopowych, dynamitu czy petard. A co z wódką lub szampanem? W takiej sytuacji należy działać zgodnie z zasadami dotyczącymi wwozu płynów, ale trzeba również upewnić się czy państwo, do którego wyjeżdżamy nie zabrania wwożenia napojów wyskokowych.